Türkçe Rap için bu fanboyluk denilen illeti kaldırmalıyız ya sizce?

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda artan T-RAP de fanboyluk illetini bitirmek için çekilmiş güzel ve biliçendirici bir video

http://www.youtube.com/watch?v=6HcSzW-0bew#t=68

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kayıp kardeşimi buldum
    sago mf, kuzenler kalksa yeter asdfd

0|0
    0|0
    • Lannn :D haha öyle yapmayalım kardeşim sago dinleyelim ceza dinleyelim hidra dda dinleyelim grogide zaten bir avuç insanız fanboy olarak bölünmeyelim lütfen Bu Türkçe rapi kalkındırmak için el ele vermeliyiz ve hakeden mclerin hakkını dinleyerek veya partilere giderek vermeliyiz hiç birini yapamıyorsak mc lerin arlarındaki husumetleri yüzünden dinlememizlik yapmayalım. peace

• bu milletten bir b*k olmaz dsafdsg

• biz dinleyici olarak üstümüze düşeni yapalımda gerisi Allah kerim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi Fon Müziğinden bir B*k Anlayamadım :) :) Adam Ağzınıda Kapatmış Zaten :D

Korku Bu Olsa Gerek Ağzını Açsa Fanboylar Buldukları Yerde Zikcekler :D

Ama Yorumlara Baktığımda Güzel Birşeye Benziyor :D

0|0
    0|0
    • massaka kardeş bandan biliyosun hiphop kültürünün bir parça sı videoyu çeken kardeş arkadaşım kimse bir halt edemez okonuda sıkıntı yok adam bilinçlendirmek amaçlı çekti bu videoyu fanboy muş yok oymuş buymuş kimse bir hlat edemez zaten gelişememizdeki en büyük etken bu fanboy olayları bunları ortadan kaldırmamız lazım korku değil amaç cehaleti kırmak paylaşrak sende destek olabilirsin buna. peace :)

• Tamam O Zaman Sen Gerekeni Yapmışsın. Bu Fanboyların Değişmesini Bekleme Bence :D Değişmezler Çünkü

• Allah büyük :)

• Süper

0|0
    0|0
  • Takipteyim sonra izlerim. Bakalım ne anlatıyor.

0|0
    0|0
    • İzlemekle kalmayalım paylaşımda yapalım dostum T-RAP için el ele vermemiz lazım bunu fanboyluğu ortan kaldırarak yapabiliriz. bir avuç insanız şurda zaten ltfen paylaşarak dinleyicilerimizi bilinçlendirelim iyi akşamlar

• İnsanlar anlamıyor. Dinleyen çok küçük çocuklarda laftan anlamıyor zaten. Bir şeyin değeri azken anlaşılıyor. Kıymet bil boşver.

• Abi insanlara bu kültürü aşılamalıyız pop sanatçıları açık hava konserleri yaparken ve milyonlar kazanırken neden rapçiler kazanamasın hem daha zeki hemde anlatmak istedikleri konular ger. ek hayatla ilgili sahnelerde popçuları değil rapçileri görmek istiyoruz bunun içinde durmuycak ilerliycez bu yolda destek olursan ne ala dostum paylaşarak veya bu konuda bikaç kişiyi bilinçlendirerek bişeyler yapabilirsin. neyse İyi akşamlar kardeşim

Yükleniyor...