Martı Jonathan olmak!

Aramızda martı Jonathan olabilenimiz varmı varsa bu oluşum sürecinde başından geçenleri anlatabilirmi!

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Farkliydim ama herkes kadar. O kadar olamadim ben.inandigim sey icin olumu acligi goze alacak kadar calisip en iyisi olamadim.marti jonathan olmayi hak etmiyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler cevabın ve güzel yorumun için.Martı jonathan bir külttür.Bende onun gibi olmayı çok istedim ne kadar mücadele etsemde ideallerim uğruna yenik düştüm : ((

• Düşüncelerin ve fikirlerin oldukça mantıklı.Ks'nin yüzlerce veyahut binlerce üyesi vardır amma ve lakin bu soruya üç kişi cevap vermiş ve soruyu tamamiyle anlayıp cevap veren sensin tebrikler.Beni arkadaş olarak ekleyebilirsin sen gizli kullanıcı olduğun için ben ekleyemiyorum seni!Seninle düşünce paylaşımında bulunmak isterim eğer senin içinde uygunsa?

• teşekkür ederim söylediklerin için. ben de kendimi bulmaya çalıştım ondan yakın geldim sana :)

Kızlar Ne Diyor 1

• martı olmak insan olmaktan daha iyidir. neden olmasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o kitabı yıllar önce 1994 te lise 2 de okumuştum

aklımda kalan tek şey idealist bir şeydi.

iyi bir duygu vermişti.

0|0
    0|0
    • Bende okuyalı epey oldu ama tekrar okudum yıllar öncesiyle bugünümü bana kattıklarını kıyaslama imkanı sundu

Yükleniyor...