Kıronun birine aşık olsanız ne yapardınız ?

Evet kızlar, kıronun birine aşık oldunuz diyelim ama tam kıro giyim tarzı falan beyaz çoraplar altın künye kolye belde silah, :D arabanın içinde arabesk dinleyen, hatta arabesk rap dinleyen biri :D

Kör kütük aşık oldunuz, ilişkiye başlar mıydınız, yoksa acımı çeker unutmaya çalışırım mı derseniz? Samimi cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Hmmm,

Onu alır, eve kapatır, zorla Sartre, Camus, Nietzsche, Kafka... falan okuturdum, belgesel filmler izletir, müzik zevkini değiştirirdim. Daha sonra düzgün bir berberde saçını başını kestirir, adam gibi kıyafetler alırdım.

Sonra uzaktan ortaya çıkan esere bakar, beğenmez, onu topluma kazandırmanın sevinciyle terkederdim (genelde bayanlar bir erkeği önce değiştirir sonra da terkeder)

1|0
    0|0
    • Naptın ya, adamı bırak topluma kazandırmayı, Yale üniversitesi felsefe kürsüsünde ders verecek hale getirdin sen :DD

• :)))))) aşk bu...

Kızlar Ne Diyor 9

• soruyu içtenlikle cevaplamak için çok uğraştım, inan kendimi böyle bir şahsa aşık olarak düşünmek için çok zorladım ama ı'ıh olmuyo kusura bakma düşünemiyorum bile

1|1
    0|0
  • yok asla böyle bir şey olamaz :)

0|0
    0|0
  • ismimi değiştirir kroye ismini alırdım :)

0|0
    0|0
  • Olamamki :) Sen aşıkmı oldun yoksa?

0|0
    0|0
  • asla! hiç yolu yok, aşık olmam da zaten, hoşlanmam bile :D

0|0
    0|0
  • allah muhafaza ya:)ben varya askımdan gebersemde herhalde unutmaya calısırdım

0|0
    0|0
  • ığğğğğğğ hiç tipim değillll ben almıyım

0|0
    0|0
  • yok anam bir süreden sonra maymun gözünü açar herhalde:)

0|0
    0|0
  • Kıro değil kro

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece erkeklerinmi krosu var sence?

link

Elimi yıkardım heralde :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...