İçinde vampir olan diziler ilginizi çekiyor mu ?

Biliyorsunuz neredeyse bir kaç yıldan beri alacakaranlık'ın bir çok taklidi var.. Peki sizin ilginizi vampirler çekiyormu?

Merak :D

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Hemen hemen hepsini izlerim. Buffy, Angel, Supernatural, Van Hellsing, Bram Stoker... Çok ilgimi Çeker. :))

0|0
    0|0
  • Geçen gün de buna benzer bişey söyledim. Şimdi bu alacakaranlık'taki sarışın vampir adam aldatıldı ya. Zamanında ben de ihanete uğradım o yüzden çok üzülüyorum şu an kendisine. Yazık adamcağıza 3 senelik ilişkide aldatıldı. Bundan sonra onun yaptığı tüm vampir dizi, film, hentai nolursa izliycem.

Not: Genel olarak nefret ediyorum vampirli filmlerden.

0|0
    0|0
  • evet ama gerçekçi olanlar bazıları çok yapmacık böyle sanki plastikden dişler satılırdı bakkallarda bazıları onlar gibi öyle olanları değilde daha gerçekçi olanları alaca karanlık mesela.

0|0
    0|0
  • içinde vampir olan bir tek supernatural dizisini izledim

0|0
    0|0
  • Vampir ne ya... 19.yüzyılın sonundan beri bir bitiremediler. Artık günümüzde yapılan vampir yapımları bana göre taklitten ibarettir. Madem o kadar imkan var, biraz yaratıcı olsunlar.

0|0
    0|0
  • Şu Alacakaranlık serisini arşivleyen ergenleri görüp tek tek engellemek lazım.

Bu anlamda güzel soru aferin.

0|0
    0|0
  • Vampirli senaryolara hasta olan çok kişi tanıyorum. Bi ben sevemedim gitti. Senaryolar berbat. Christopher Nolan bu işe el atarsa işler değişebilir ancak bu saçmalıklarla uğraşacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • Seni gecenin tam ortasında "Wake up time to die" diye nazikçe uyandıran bir vampiri kim sevmez ki?

0|0
    0|0
  • evet bende var seviyorum

0|0
    0|0
  • çekmiyo

0|0
    0|0
  • çekiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• içinde vampir olmayan diziye dizi demem ben.

1|0
    0|0
    • :).. Bndensinz :D. The Vampire Diaries izliyor musunuz ?

• vampir nerde ben orda:)) o diziyi izliyordum..işlerden dolayı bu ara kaçırdım..ben içinde kurt ve vampir varsa diziye bayılırım..bende vampirim galiba:)

• alacakaranlık ne ki taklidini yapıyorlar:(

0|2
    0|0
  • link Bu bir başkaydı sanki.

0|0
    0|0
  • ewet ben severm izlermde güzel oluyo :)

0|0
    0|0
  • çocukluğumdan beri vardı böyle filmler,diziler..son yıllarda tekrar gündeme geldi...

0|0
    0|0
  • vampirler kurt adamlar buyuculer vs vs.. hepsini severim

0|0
    0|0
    • Sende mi Nilca ? :) 2013' te Alacakaranlık 2. Bölüm var. Seni götürebilirim. Sen filmi izlersin bende seni izlerim ehehe:)

• Benden güzel olduğun kesin :)

Yükleniyor...