En çok keyif aldığınız aktivite?

Ben dizi izliyorum mesela fringe adında bir dizi ve çok keyif alıyorum dizim bittikten sonra yapabileceğim değişik şeyler olmalı herkes nelerden hoşlandığını yazsın belki birbirimizden etkileniriz :)

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Kis mevsiminde yorganin icinde yatk basligina sirtini dayayip sevdigini kitabi okurken yatagin basinda ara ara yudumladigin cay veyada sicak cikolata
    Eger yaz mevsimi ise huzur buldugun bir park ve kulagina kulaklik muzik dinlemek
    Veyadaa aksam camdan disari bakarak biseyler yemek ama karanlik olmasi lazim
    "Gecemidir insani huzunlendiren Insanmidir huzunlenmek icin geceyi bekleyen" kafami dagitrisn hayatini gozden gecirirsin.
    Sıkıcı gelmis olabilir. Aslinda en basta film izlemek gelir ama sen diziyi izledikten snra degince onu atladim :)
    ( cok uzun oldu galiba )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Müzik dinlemek ve şarkı söylemek hele kendi radyomda çıkan bir şarkı var ve onu bulamıyorummm o radyoda çıkınca dünyalar benim oluyo :) yabancı dizi dr. House severim :)

0|0
    0|0
  • Yemek yemek 🍴😊

0|0
    0|0
    • evetttt birinin bu cevabı vereceğini kesin düşündüm :D NELER yemekten hoşlanırsınız hanımefendi :D boğazına düşkünleri seeverim

• Antep yemeklerine bayılırımm 😊

• babaannem içli köfte

• Yagmur yagarken kahve ve guzel bir kitap :)

0|0
    0|0
    • :) yağmurda içeride kalmam üstüme yağsın hastada oluyum daha güzel bide en güzeli toprak kokusu

• :) İstanbul biraz öyle oluyo sanırım geldim gördüm ama çok bir yeşil yok

• yabancı dizi izleme
    resim çizmek

0|0
    0|0
  • anime izlemek
    manga okumak
    müzik dinlemek
    resim yapmak
    ks de takılmak :D

0|0
    0|0
    • bende çok seviyorum burayı :)

• Bende dizi izlerim onun dışında kitap muzik filan klasik şeyler

0|0
    0|0
  • Kitap okumaktan zevk alıyorum

0|0
    0|0
    • lütfen hangi kitaptan çok etkilendiğinide paylaşırmısın

• yaa kitabın başındanda güzel başlaması gerek benim için yoksa böyle -_- bu suratla okumak çok keyifsiz ama yanımda kahve kitap okumayı sevenlerdenimm

• ben basta sıkıldım sonra bir baktım 15. kitaptayım nefessiz okuyorum :D öyle 300 sayfalık kitaplarda değil ha. biri var 1000+ sayfa

• Ben dizi hiç sevmem, genelde int. te film izlerim.

0|0
    0|0
    • ne tarz filmler en hoşuna giden neydi?

• Eee duygusalın tekiyim diyorsun, aşk romantik filmler tam senlik olmalı.

• şey ağlamayı sevmıyorum ama sevgilimle aynı yıldızın altında vs. filme gittik ağlıyorum duruyorum bazende kendime l*n napıyosun diyorum ama :/ çok acırım kötü durumdakilere biraz üzülürüm herkese kolay kolay :)

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...