Varsa yabancı dizi önerisi alırım :))?

Hiç dizi izlemediğimi farkettim ve bir taneye başlamak istiyorum araştırdım fakat karar veremedim sizin önerilerinize ihtiyacım var :) Supernatural, Teen Wol ve The Walking Dead izleyip bıraktığım diziler onu da belirteyim dedim:)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• izlediklerim Game of Thorenes sonra Vikings ve Davinci Demons

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sons of Anarchy
    Fringe
    Under the dome
    Skins
    One tree Hill
    Black mirror
    Breaking bad
    Prison Break

0|0
    0|0
  • Pretty Little Liars var - Arrow var ( sağlamdır :D ) - Prison Break ( bitince baya üzüldüm ) - Game of Thrones var ( fakat kızlar için tavsiye etmem :D ) - Veee en güzeli CHUCK ( favorimdir gördüğüm en güzellerinden müptela eder insanı )

0|0
    0|0
  • prison break

0|0
    0|0
  • Kesinlikle lost'u izlemelisin

0|0
    0|0
  • Spartakus veyatta rome

0|0
    0|0
  • Game of Thrones

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fringe ya da Shameless.

Fringe'de Kamu Güvenlik Teşkilatı (Department of Homeland Security) denetimi altındaki FBI'ın bir kolu olan ve Boston, Massachusetts merkezli Fringe Bölümü anlatılmaktadır. Fringe takımı korkunç ve tüm dünyayı etkileyebilecek açıklanamayan olayları açıklamak için alışılmamış bilimsel yöntemlerden ve FBI soruşturma yöntemlerinden yararlanmaktadır.

Shameless' ta Chicago'nun varoş bir semtinde yasayan altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatları anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) ise sahtekar, alkolik, ve utanmaz bir babadır. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

0|0
    0|0
  • Hangi tür istiyorsun bilmiyorum ama bence en iyilerTürlere göre:
    Bilimkurgu: Doctor Who
    Komedi: Friends
    Aksiyon/Gerilim/Gizem: Homeland
    Aksiyon/Suç: 24
    Suç/Komedi: White Collar
    Dram: Breaking Bad ve Lost
    Bonus: Black Mirror

0|0
    0|0
  • Castle
    Orphan black

0|0
    0|0
  • the bigbang theory

0|0
    0|0
  • The vampire diaries :) ya da Dracula

0|0
    0|0
    • Dracula yı bende izlemedim ama başlıyacağım güzel oldugunu duymuştum :)

Yükleniyor...