Sinemaya gidenlerrrr?

daha öne hiç sıinemaya gitmedim yarın arkadaşımla gidicem ama koltuk numarası nasıl oluyor bilet alırken yardımcı olur musunuz.(kırıcı sözler kullanmadan gerçekten bilmiyorum rezil olamayayım)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda kendini kötü hissetmene gerek yok. Herkes yaşadı bunu. Bilet alırken sana kaç numara almak istersin demez. Bir ekranda perdeyi ve koltukları gösterir ne tarafta oturmak istersin der. İstediğin yerin biletini verir.

-Yeri sen seçeceğinden az çok nerede olduğunu tamin edebilirsin.
    -Mutlaka kapıda bir görevli olur biletini verirsin yeri gösterir. ilk defa ile ilgisi yok.
    -koltuklar a, b, c, d diye sıra sıra listelenir. misal g15 ise. G ler hangi sırada onu bulursun koltuk yanlarında yazar. O sıradan 15 i bulursun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Başlarında direk görürsün harfleri zaten merdivenden çıkarken A B C D diye çıkar ordan da koltuk numarasına göre otur zaten görevli orda olur elinden alır bileti ya da sen verirsin gösterir muhtemelen zaten kendisi :)

1|0
    0|0
  • Genelde koltukların yan tarafunda yazıyor zaten ama film başlamadan önce girin sonra karanlıkta bulmak zor olur. Bide tavsiyem güzel bir filme gidin ilk sinema deneyimin iyi olsun :)

0|0
    0|0
  • Ya biket aliyorsun sana yol gosteren oluyor olmasada koltuk kenar ya da arkalarinda yaziyor yerler bossa nerde orurduguna bakmiyorlar iyi seyirler

0|0
    0|0
  • pek sevmem sinemayı. hiçte gitmdim

0|0
    0|0
  • Gideceğin erkek mi kızmı erkekse en arkaya geçersiniz kızsanız orta sıralardan bir yer alın :) böyle ekranın tam ortalayın ki ekrana bakarken başınız agrımasın

0|0
    0|0
  • git sen het şeyi görerek öğren

0|0
    0|0
  • Çok kötü orası adam kesiyolar. Sakin gitme

0|1
    0|1
  • Her sıranın başında harfler yazar... sonra sırayı bulunca numarayı bulacaksın... D11, B6 mesela ;)

0|0
    0|0
  • @rmznonur kardeşim en iyi cevabı vermiş, tekrar yazmaya lüzum yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zaten sana bileti nerden almak istedigini sorarlarken bir tane ekran oluyor karsinda. o ekranda da perdenin nerde oldugu ve koltuklarin yerleri var. arkadan izlemek genelde daha keyifli olur. salona girdiginde de perdeye yakin olan koltuk A sirasi. daha sonra B, C, D.. diye gidiyor

0|0
    0|0
  • Arkadaşın halleder sen merak etme :D

0|0
    0|0
  • Biletin üstünde yazar. Koltuklar yukarı dogru alfabetik sırada çıkar. Örnegin L-13. L'ye gelceksin koltukların ustunde numaralar yazar zaten 13 numaralıya oturcan

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yardımın için.

• ben her gidismde canabet geliyom :D

0|1
    0|0
  • Git gişeye ogrenci bileti mi tem bilet mi neyse soyle iste al biletini. Zaten uzwrinde yazıyo koltuklar. Hem sinema salonunda da gorevli vardır buyul ihtimal. O yerini gosterir sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...