Dövmeci geldi hanımm :D?

Bursa'da uludağda okuyan iki arkadaşız. Dövme yapıyoruz uzun zamandan beri yalnız burada yeni girdik bu işe. Müşteri bulamıyoruz. Ne yapmamız gerekir. Yardımlar için şimdiden teşekkürler :))

Güncellemeler:
Yardım edicek önerisi olan yok mu?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• valla İstanbul olaydı ben sıkı müşteri olurdumda 4ledim artık dur diyorum kendime :D

0|0
    0|0
  • benim karnimin brz dha assagisina aslan yaptirmak istiom buyuk boyda fiyat nkdr orda? burada 1000euro

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dövmeci sanatını önce kendi vücudunda uygulamalı ve sergilemeli, ki insanlar ne tarzda nasıl dövmeler yaptığını görebilsin ve güvenerek vücutlarını emanet edebilsinler o yüzden. Neler yapabildiğinize dair bir reklam kampanyası başlatın.

0|0
    0|0
    • burada yapmaya başladık. çok begeniyorlar. rakibimiz yok ama reklamımızı kolay yapamıyoruz. dedim ya daha yeni başladık

• Instagrami kullanabilirsiniz... Biraz zamanla taninmaya baslarsiniz yaptigin isler iyiyse... twitterda oyle ozel gunlerde kucuk ucretsiz dovme kampanyalari yapin ya da haftanin belli gunleri %50 indirim bizim insanimiz ucuzluga bayilir

• bana dovme modellerinizi atin belki dovme yaptirmaya bursaya gelirim :-) boyle renkli anlamli ve bir ust kolu falan kapliyacak buyuklukte guzel duracak modellerinizi atin belki gelirim bursaya

0|0
    0|0
  • Dövmeci adamın müşterisi bellidir :P

0|0
    0|0
    • Kimmiş müşterisi :D Ya Allaha şükür müşterim oluyor ama çok çok az o yüzden yardım istiyorum :))

• okumasam geliyim doğru diyorsunda önce diplomamı alıyım ya. Normalde bende İstanbul'da oturuyorum :D

• mK turşusunumu kuracaksın diplomanın :D mesleğe yönel :D o kadar malın arasında birde okul mu okuyosun. D? İstanbullu olacaksın birde he :)

Yükleniyor...