Arkadaslar hepinize iyi geceler :) Sizlere bir kitap soracağım, aranizda okuyaniniz varsa bana bir çıtlatabilir mi kitabın akışını acaba :)?

Kitabın adı, Yüzbaşının Kızı. Yazarı Puşkin. Özellikle sonunu merak ediyorum umarim okuyaniniz vardir :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Muhakkak oku. Askerde kütüphaneciydim. Komutanlarımdan gayet olumlu tepkiler alıyordum o kitaba karşı. Tavsiye ederim. Rus edebiyatına ben de çok meraklıydım askerde ki hala meraklıyım fakat o kitabı okumadım. fakat içime kurt düşürdün şimdi...

0|0
    0|0
    • Okusana sen de :)

• Şu sıralar çok meşgulüm. Kaptanlık kursuna gidiyorum. Kısmetse Vardiya zabiti çıkacağım. Ama kamaramda vakit Rus edebiyatı ile geçecek orası aşikar. ;-)

• Yazarı puşttur diye okudum mk :D yüzbaşının kızıysa doğrudur zaten diycektim :D

0|0
    0|0
  • Ben okudum, sonunu anlatayım mı?

0|0
    0|0
  • Al Oku Sonunu Görürsün

0|0
    0|0
  • okadar kalın bir kitap değil akıcıda sayılır okumayı denesene

0|0
    0|0
    • Rus edebiyatina pek ilgim yok, Puskin de sevmem, o yuzden kararsizim

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya okudum ben bunu da. Hiçbir şey hatırlamıyorum desem. Sadece çabuk bitirmiştim o kadar.

0|0
    0|0
  • Okudum :) çok güzel. Mutlaka okumalısın

0|0
    0|0
    • Herkes boyle dedigine gore var bisey :) Tesekkur ederim :)

• Dünya Klasikleri kesinlikle ilk öncelikle bitirmen gereken kitaplar arasında olmalı bence :) suç ve ceza da güzel hatta okumadıysan onu da tavsiye ederim

• Suc ve cezayi okudum simdi siradan gidiyorum iste bakalim :) tesekkur ederim :)

Yükleniyor...