İllumünati sizce gerçekten var mı?

Bir komplo teoris imi yoksa gerçekten bir grup insan tüm dünyada ki bütün sektörleri özellikle medyayı ele geçirmiş olabilir mi?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorun onun medyayı ele geçirmiş olması değil ki.
    Zeitgeist Belgeselini izlemeni tavsiye ederim. Sana yeni fikirler verecek.

0|0
    0|0
  • bu kadar gizli olduğu iddia edilen bir örgütü herkesin bilmesi abes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• valla adı illüminati mi yoksa başka şeymi bilemem ama bir güç var özellikle medya ve sanat dünyasında..

oldukça bariz görülüyor bu!! hiç sesi olmayanlar cilalanıp parlatılırken sesi yeteneği olanlar bu güce sahip değilse yok edilmeye çalışılıyor

0|0
    0|0
    • Birşey var ama çok belirgin

• var var ben inanıyorum... örnek demet akalın sesi yok bişeyi yok kadın son yıllarda nasıl parlatıldı yükseklere çıkarıldı!!!

• o var birde dünüyle bugünü bir olmayan bir anda sönen giden kişilerde var. Gülşen değişti şişirldi şişirlidi yok oldu. Hande yener mesela oda ama henüz gitmedi.

• Gerçekten var , ancak büyüklüğü veya faaliyeti şu an çok hareketli değil ve belli de değil.

0|0
    0|0
  • Gercek olabilir ama sanıldığı kadar aktif ve güçlü bir kuvvet olduguna inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • var ben biliyorum gördüm

0|0
    0|0
  • Var hep musiclerin icinden hipnoz yapiyorlar isvecte o grupta cok buyuk kisiler var

0|0
    0|0
  • Michaelsikkofield. blogspot. com

0|0
    0|0
  • illmnt.. var mı bilemem ama dunyayi yahudilerin yonettigi garantiiiiiiii gerisi tefferruat)

0|0
    1|0
Yükleniyor...