%96 alkollü bu içkiyi bilen var mı?

http://i.hizliresim.com/NbRQnN.jpg

içkinin adı: spirytus rektyfikowany. %96 alkollüymüş hey maşallah dedim. absent falan yanında melek kalır herhalde. bilen var mı bunu?

0|0
1653

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bir çeşit votka ancak sek içilmesi için değil kokteyl malzemesi olarak çok düşük miktarlarda kullanılan birşey.

1|1
    0|0
    • millet ne olduğunu kavrayabilsin diye en iyi seçtim

• eyvallah zaten bildiğin etil alkol sek içebilirim diyen adam 2 shotta sarhoş 3 shotta kör olur.

En İyi Kız Görüşü

• Kısa yoldan öldürmesi için üretilmiştir bence fiyatı pahalıdır sonuçta çok fazla içemeyeceğin için :)

1|3
    0|0
    • bu zaten kendi başına içilmesi için üretilmemiş :) öğrendiğim kadarıyla aşırı pahalı değil

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 52

• Benim yaşadığım kafayı yaşasan, alkole gerek kalmaz bayan.

Her an düşüncelerin sarhoşuyum. Müzik ve sigaramda mezesidir yanında...
    Hey yavrum hey.

www.google.com.tr/imgres

0|0
    0|0
  • Bunlara inanacak kadar kör cahil olmayın :D Neye istinaden yazılmış bilmiyorum ama bir alkollu içkinin alkol oranı bu kadar fazla olamaz. Saf alkol ( yani katıksız %100 alkol) ün 1 mililitresi kanda geçici olarak yüzde 70 oranında deformasyon yaratıyor. Kör olma kollarınızı kullanamama ihtimallerini saymıyorum bile. Halk arasında buna zehirlenmek de denir. Yüzde 96 alkolden de mantıken 2 mililitre içince iptal olman yataklara düşmen lazım. Bide bu içki olarak satılacak hee? Bizde salağız

1|0
    1|0
    • Polonya'ya gidip içenler ve görenler var. Ayrıca ekşi sözlükte hakkında yazılanlar:

eksisozluk.com/spirytus-rektyfikowany--1269759

biri alıp resmini çekmiş. üzerinde alkol oranı da yazıyor:

upload.wikimedia.org/.../...ytus_rektyfikowany.jpg

• Fareyi kaydırınca mesaj birbirine girmiş anlaşılmaz hale gelmiş :D Neyse işte anla

• tartışmanın uzamaması için haklısınız diyorum

iyi geceler

• Alkol bizim işimiz polonya malı
    www.hizliresimyukle.com/.../...30e9c0aaa8964_8.jpg

2|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Valla gecenlerde absintten 7 şat attim. Ertesi gun serum bagladilar. Simdi alkolun yanindan gecemiyorum. % 70 ti benim aldigim. Bunu ayni sekilde icsem komaya girerdim heralde.

0|0
    0|0
  • Absinthe var %99 oranı olan bir içki

Ama gerçeğinde alkol oranı %60 kusur olup içinde miktar halüsinasyon gördüren bir madde vardır nami değer yeşil peri denir buna turkiyede orginalini bulamazsın birde özel dağıtımı vardır sek içemezsin 3 spottan sonra iptal olursun esin. Penceresinden otobüsten iniyorum die atlarsin

Yanlız içmeyin ibaresi vardır üstünde bildiğin kuru kafa

0|1
    0|0
    • absinthe yani absent'ın alkol oranı %45 ile %90 arası değişiyor

en.wikipedia.org/.../Alcohol_by_volume

• ''evin penceresinden otobüsten iniyorum diye atlarsın'' :D :D süperdi yaa. :D

• surda ac bir konu sor metil alkol nedir diye kac kişi biliyor ya da gece kluplerinde milete dayadıkları bildin metail alkol .. :D bizimsaf gecnlik alkol oranı ne kadar yuksekse alkol o derece kafa yapar mdouynda oldugu için :) normal seyler adam 25 yasnda gelmiş elinde absoult ile poz veriyo ama bursa yapımı :) ya da merdiven altı... yurt dısındaki içki ile burdaki içki tad olarak cok cok cok farkli

• Bildiğin İspirto :):

0|0
    0|0
  • Bildiğin kadarıyla 2. Dünya Savaşı'nda Ruslar da hava aşırı soğuk diye %96-98 oranında alkülü bulunan votka dağıtıyormuş askerlerine. Sek içilir mi? Hayır.

0|0
    0|0
  • Kalan %4 ne acaba çok merak ettim. Herhalde kapağın üstündeki boş alan %4 e tekabül ediyor. Dükkanda da var %100 saf alkol. Buna vereceğiniz parayı bana verin.

0|0
    0|0
  • bunu içmek çok saçma. muhtemelen gereksiz pahalıdır. git bir kimyacıya sana saf alkol üretsin iç rahatla

0|0
    0|0
  • Abi gerek yok böyle olaylara.. viski de sarhoş ediyo, alın bir chivas regal için.. maksat sarhoş olmak değil mi...

0|0
    0|0
  • absenthe melek kalmaz peridir o herzaman :D

1|0
    0|0
  • yeşil peri :)

0|0
    0|0
  • one la öyle bonzai, hap kullan daha iyi

0|0
    0|1
  • Bu saf alkol oluyor yahu :S
    Shot atılmaz bununla, az miktarda kullanarak vişne vodka yapılır.

0|0
    0|0
  • sahte rakı

0|0
    0|0
  • Bu bildiğin sahte rakı l*n :D At öldüren dedikleri bu olsa gerek :D
    Valla çok şükür bu konuya Fransız'ım :D

0|0
    0|0
  • bunlardan içilmez. absinth de içilmesi zor kokteylere konulur. kafa yaşamal için buna gerekyok. long ısland ıced tea extra votkalı sert olcak bir deneyin.:)))

0|0
    0|0
  • Ben bunu kulagima damlatirim goz damladi niyetine kullanirim be 😎

0|0
    0|0
  • Alkol icmem bilmiyorum o Yüzden..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 15

• Daha yeni gördüm iyiymiş :/

0|0
    0|1
  • Gördüm ya, arkadaşım erasmusla yurtdışında. Koymuş hemen instagrama da içmedim hiç

0|0
    0|0
  • Ickinin yavas muhabbetle olani hafif çakır keyif yapanini severim. Bundan küçücük bisi icsen o boğaz acısı o sarhosluk uzun süre gecmez bence gereksiz. Cok cok az miktarda kokteyle konulursa belki... sek içen yoktur ya zaten bunu fena :)

0|0
    0|0
    • bira seviyorsun o zaman :) evet bu sek içilmesi çok zararlı bir şey

• hafif çakır keyif deyince aklıma bira geldi. ondan öyle dedim :)

• 100 sısyele bı omur yasarım gıbıme gelıo :ASD:F:

0|0
    0|0
  • spirytus u bebeler bilmez hahahaha

0|1
    0|0
  • İcmedimm

0|0
    0|0
  • Yeşil peri mi o ya?

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Of off :D

0|0
    1|0
  • Ayy ben bunu istiyorummm nerdesin aşkımmmmm :D

0|0
    0|0
  • Böcek İlacı değil mi bu?

0|0
    0|0
    • :) değil ama böceğin üstüne döksen ölür

• Absentteki kafa hangisinde var? Felegim sasiyor mnskm.

0|0
    0|0
  • bunu bana verseler kendimi öldürürüm herhalde

0|0
    0|0
  • biliyorum

0|0
    0|0
  • tatlım bunu bilse bilse ancak ruslar bilir :D türk bunu içse sabaha kadar kafasını kaldırmadan kusar bir de erkekliğe b*k sürdürmemek için 2. kadehi ister :D:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...