Televizyon sizce eskiden mi daha tatlı geliyordu yoksa günümüzde mi daha çekici?

Eskiden programları, dizileri, çizgi filmleri hatta reklamları bile severek izlerdik. Bugün ise yapımları yapaylıktan sahtelikten ve kuru kalabalıktan ibaret sayıyor bir çoğumuz sizce ne kadar doğru?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Mahallede tek TV komşudaymış, haftanın tek günü yayın yapılırmış. O gün çerezler hazırlanıp komşuda toplanılırmış :) Şimdi TV açık uyuyakalabiliyoruz. Nasıl kıyas yapalım dersiniz? :)

0|1
    0|0
    • çok güzel bir yaklaşım :)

• Hepsi ayrı keyifliymiş sokak sinemaları mesela :) Şu an pehh çimlerde mi izleyeceğiz diye burun kıvırdığımız kültür. Yeşilçam'ın tonton amcaları filmlerin kostüm parasını kendi cebinden çıkarırken, her şey daha tatlıymış. Daha anlamlıymış. @mavibetabalik
      Onlar böyle anlatıyor ya ballı ballı yaptıklarını, biz de ne yapalım sinema yerine onların keyifli hikayelerini dinliyoruz oturup :)

• @mavibetabalik azken nadirken yokken değerliymiş bazı şeyler eskiler öyle diyor. Bolluk yoktu ama tadı vardı herşeyin diyorlar haklılarmış dediğin gibi.:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Eskiden çok daha iyiydi

1|1
    0|0
  • Pek televizyon izlemiyorum hep kavram kargasasi o onunla bu bununla hikayeler

0|1
    0|0
  • Çizgi film izlerken güzel geliyordu. Çizgi filmlerden sıkıldım sıkılalı televizyon izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Eskiden güzeldi ya şimdi nerede saçmalık varsa koyuyorlar

0|0
    0|0
  • Eskiden sanırım. Tam bilmiyorum eskiden nasıldı ama tahmin edebiliyorum. Eminim ki televizyon izlemenin bile keyfi vardır

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eskiden televizyon izlemek daha keyifliydi. o da zamanla kirlenen zamandan nasibini aldı. günümüzde saçma sapan programlar sayesinde bunu rahatça anlıyoruz.

0|1
    0|0
  • Bilgisayar ve cep telefonları televizyonu bitirdi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...