Film önerisi olan var mı acaba?

korkumu yada komedimi şuan karar veremedim zaten duygusal aşk filmleride aklıma gelmiyor :/

Güncellemeler:
ama onu izledim başka :/

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• türk sinemasında güzel işler oluyor . bir günde izleyebilecegin en az 5 film var inan bana en yakın sürede d r a git dvd al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aşk Ateşi (Charlize Theron), harika bir film izlemeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • tim burton ın yönettiği johhny depp in oynadığı korku filmlerini tavsiye ederim.özellikle makas eller

0|0
    0|0
  • biraz sonra kemal sunal ve kurtlar vadisi pusu seyretmeye hazırlanıyorum.

0|0
    0|0
    • kurtlar vadisinin eski havası yok ya dizi uzadıkça çekiciliğini kaybetti bence

• evet sana katılıyorum ama ben açığa çıkmış devlet sırlarını çözmeye çalışıyorum.analiz ederek izliyorum. taraf tutarak değil.ilk kurtlar vadisi bir başkaydı hak veriyorum sana. diziyi bir zamanlar trt 1,de oynayan bizimkiler dizisine benzettiler neredeyse.görüşlerin için teşekkür ederim.

• How To Lose A Guy in 10 Days

0|0
    0|0
  • 100 kere sordular 1000 kere aynı cevabı veririm fight club

0|0
    0|0
  • çoookk

0|0
    1|0
  • şu an için yok

0|0
    0|0
  • link

izle derim başka bişi demem, inanki pişman olmazsın, komedi+dram ikisi harika işlenmiş bir filmm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Olü gelin izle harikadır ...

0|0
    0|0
  • Click (komedi)

Sadakatsiz(dram-ihanet filmi)

Ghajini(dram-bazı yerleri komedi)

Müebbet Kuşları(Dram-Komedi)

0|0
    0|0
    • sadakatsiz aşk filminden çok p*rnofik bir film bence. aşk yada dram yok. sadece körü körüne ihanet var.

diğerleri de pek iyi değil zaten. izleyip de pişman olduğum filmleri sıralamıssın.

• O senin görüşün bu benim görüşürüm pişman olsaydım "pişman olduklarım" diye bi başlık atardım zaten :)

• sadakatsizin senaryosu pek iyi değil basit bir kurgusu var sadece oyunculuk vs iyi

• Yuvarlanarak gülmek isteyen bridesmaids izlesin!1!1!

0|0
    0|0
  • The Edge muhteşem bi gerilim ve ders alınabilcek bir film

0|0
    0|0
  • pineapple express izlicem dedim ama ruh halim onun için fazla darmadağın

0|0
    0|0
  • precious.

0|0
    0|0
  • sucker punch