Kavram Sözlüğü 1 Söylem ve Gerçek bu kitabı nerede bulabilirim?

şu kitap www.idefix.com/.../tanim.asp 2ncisi de varmış aylardır aramaktan aptala döndüm İstanbul'da armadığım yer kalmadı diebilirim hiç bir yerde yok kitap.. Bu kitabı nereden bulabilirim İstanbul veya dışındaki arkadaşlardan bir yardım bekliyorum gerekirse takas yaparız isterseniz mail adresim serpilisik42@gmail. com

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen şu herkesi etiketleyip "bu üye hayatı çözmüş, öbür üye çok hanımcık, bir diğer üye beyefendi" diyen kişi değil miydin? :) O ilginç soruda minicik takıştığımızı hatırlarım... Fikret Başkaya okuman şaşırtıcı geldi. Malum, ben bu "etiketçilerin" çok da ciddi bir şeyler okuduklarını sanmazdım, önyargı ise en halisinden, ne yapalım...

O kitabı bulmak kolaydır da Toplumsal Mücadeleler Ansiklopedisi'ni bulmak çok zordur, çünkü bir daha hiç basılmadı.

İkinci ciltten bir adet kalmış şansınıza :)

www.nadirkitap.com/...et-baskaya-kitap3741662.html

Gittigidiyor gibi alışveriş sitelerini tarayın derim.

0|0
    0|0
    • Doğru o soru benim de alakasını kuramadım sonuçta yazarlarda en iyi kitapları seçmiyor mu önyargı bence de.. Fikret Başkayayı ne yalan söyleyim tanımıyorum kitabı bana kitapçım tavsiye etmişti.. Umarım siz de aradığınız kitabı bulursunuz sabırla aranınca bir şekilde bulunuyor teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 5

• Kız Serpil. Özele kapatmışsın. Cüzi bir kargo ücreti ödemeyi göze alıyorsan göndereyim sana. Hotmailden filan anlamam, bana mesaj kanalıyla ulaşabilirsin. Yalnız ev adresini yazma lütfen. Sizin oralara en yakın bir postane ya da kargo merkezi belirtmen tercih sebebidir.

Türkiye'nin güncel meselelerine ve kavramlara/ideolojilere dair, 4'er sayfalık, farklı farklı isimlerin kaleminden çıkma, 200'e yakın başlıktan oluşma bir denemeler kolajıdır.

Bekliyorum mesajını can kız.

0|0
    0|0
    • Çok incesiniz defalarca teşekkür ederim ilginiz fedakarlığınız için.. kitabı buldum şimdi siparişini vereceğim kitabınız da sizde kalmış olur böylece.. Ama eğer bir aksilik çıkarsa tekrar kapınızı çalabilirim değil mi? tekrar teşekkürler duyarlılığınız için..

• Rica ederim, lafı olmaz. Sen iş ki böyle nitelikli kitaplar okumak iste.

Cümle kapısı değilse de bu, her zaman çalabilirsin. Güzel okumalar.

• internetten de mi yok sipariş falan ver

0|0
    0|0
  • Duymuştum ama bilgim yok maalesef.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şayet bulamaz isen erzurumdan bakabilirim senin için..

0|0
    0|0
    • Buldum sanırım çok teşekkür ederim ta Erzurumdan beni duygulandırdınız insanlık ölmemiş..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...