Elimde bir iki tane sağlam dizi senaryosu var

Maddi yönden çok şıkışık durumdayım aklıma senaryolarım geldi bunları nasıl değerlendirebilirim nereye yollamam gerekir dalga geçmeden bilgi vericek olan varmı

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• oncelikle elindekileri notere onaylat senin olduguna dair ne yapilmasi gerekiyorsa yasal yap sonra yapim sirketleri var oradan yapimcilarla gorus

mesala Altıoklar Film Ay yapim vs gibi bunlari netten kendi sitelerinden ara gorus twitterda bile olabliyor bu yapimcilar hesaplari artik twitterdan bile kolaylikla iletisim kurabilirsin

0|0
    0|0
    • sende olmasan ilgilenen yok saol :(((((

• sende sagol ama onaylat mutlaka yoksa kimse inanmaz senin olduguna yada calabilirler

• hocam şimdi face e gir medya iş ilanları diye büyük bir grup var tüm yapımcılar yönetmenler muhabir ve kameramanlar orada iş ve işçi arayan kesim. ilan ver "elimde sağlam bilmem ne türünde senaryo var, ilgilenlerin nebiliyim@hotmail.com ile irtibata geçmesini rica ederim." tarzında dönüş ypılır er-geç

0|0
    0|0
    • çok saol böyle bişi arıyordum bende

• müzik yapım şirketleri var onlar ilgilenir diye düşünüyorum müzik yapan prodüksiyonlarla görüş hiç klip çekiminde falan çalışmadığım için bilemiyorum o işleri ama müzik prodüksiyon sahipleri yol gösterecektir.

• saol kardeşim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...