İstanbul Kitap Fuarı başladı, gidecek olan var mı?

Fuara gidecek olan var mı? bir de merak ettim bu fuar niye taa ebesinin nikahında İstanbul'un dışında yapıyorlar resmen 2 saat yol nasıl gideceksek.. birde fiyatlar internette satılanlardan daha ucuz olur mu?

0|0
111

En İyi Kız Görüşü

• Her sene olduğu gibi bu senede gideceğim, elimde bir sürü kitap adının yazılı olduğu bir liste ile yayınevi yayınevi dolanacağım ve "öğrenciyim, hep kitap alıyorum" gibi sözlerle indirim yaptırmak için elimden geleni yapacağım...
    İple çekiyorum fuarın başlayacağı günü, bir kez ilk gün gideceğim bir kez de ilerleyen günlerde.

0|0
    0|0
    • bende gitmeyi çok istiyorum almak istediğim kitapların listesini dahi yaptım sizin gibi ama gelin görün ki 2 saat yol ve İstanbulun bitmek bilmeyen hafta sonu trafiği eklenecek nasıl gideceğim diye günlerdir düşünür oldum.

• Aynı yolu aynı trafiği ben de çekeceğim ama değer...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu sene gidemiyorum. Bazı yayın evleri ciddi indirim yapıyorlar bazilari ise hiç tenezzül etmiyorlar. Benim en sevdiğim şey kitap almaktan ziyade sevdiğim yazarlarin sohbetini dinlemek oluyor ben etkinlik Programina bakıp ona göre gidiyordum

0|0
    0|0
  • arkadaşım orda çalışacağı için en önde gidicem :)

0|0
    0|0
  • Bazi yayinevleri indirim yapiyor bazilari da yapmıyor. Ama gitmeni tavsiye ederim. Cunku bircok yayinevi var ve her cesit kitap bulunabiliyor. Ayrica bazi gunlee yazarlarla da tanisabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Evet çok kötü bir yerde ben üç senedir gidiyorum ama müthiş bir yer tekrar evet kitaplar daha uygun

0|0
    0|0
    • bir kaç yerde okudum da onlar 1-2 lira indirim olduğunu söylüyorlar?

• şu an buyukcekmedecede oldugumk ıcın sorun yok:)

0|0
    0|0
  • Evet bende bugün gördüm afişi gitmeyi düşünüyorum nasip olursa

0|0
    0|0
  • Cnr da mi yine ya :)) uygun olması dışında genelde yurutuyolar öğrenci kardeşlerimiz ;))))

0|0
    0|0
  • hair

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum alacağım kitaplar var..

0|0
    0|0
  • Nerde tuyap mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evine gazete bile almayan alsa dahi okumak dışında başka amaçlar için kullanan, gazeteyi sadece otobüste birisinin yanında takip eden insanların yaşadığı toplumdan kitap fuarına gitmesini beklemek biraz abes geldi bana:))

çok kitap okuyan bir toplum olsaydık nihat doğanı felsefeci yapmazdık zaten:)))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
    • genelleme yapmayalım her geçen gün kitap okuyan sayısı az da olsa artıyor bence. çevreme bakınca öyle düşünüyorum en azından. misal 3-4 sene önce kitap dahi okumayan arkadaşım şimdi onunla ilgili blog yazar oldu.
      artık toplumu küçümsemeyi bırakın ya. yok bizim toplum şöyle böyle diye eleştirmekten vazgeçin.

• genelleme yapmaya gerek yok ki... görünen köy kılavuz istemez... kitap okuyan bir toplumun hali şu anki gibi olurmu hiç!! toplumu küçümsemiyorum gerçekler buna.. inşallah artıyordur senin dediğin gibi ben yanılırım

Yükleniyor...