Erkekler gerçekten imkansızlığın kokusunu alır mı?

Erkekler kendileriyle beraber olmalarını imkansız gören kızların peşinden mi koşar?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar neden hep imkansız olduklarını düşünür ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• adamına göre değişir bence.. bana göre imkansız bir kız yoktur. Kız kapıya benzer doğru anahtarı bulmak gerekir...

0|0
    0|0
  • İmkansızsa şahsen zorlamam. İlgileniyorsam ve imkansızsa;

Evlidir.

Uzaktadır.

Zengindir

Patronumdur

Apartmanda arada 1 gördüğüm bir komşunun akrabasıdır.

İş yeri plazasındaki calısanlardan biridir. Sadece asansörde ayda 1 görüyorumdur.

İmkansız denenebilir ama süreklilik haline getirip kovalanmaz erkekler açısından.

Hissetmek diye birşey vardır. Ben biri bana istemiyorum dese bile hissediyorsam içimden istediğini. Asla bırakmam, zor yanılırım simdiye kadar 1 2 kere yanıldım.

0|0
    0|0
  • bitip tükenmez sigaram, ciğerim nefessiz kalmış ... herşey yalan olsa bile, en güzel aşk zor olanmış ...

0|0
    0|0
  • erkekler vara yoğa koşar en son kendi kaybeder öyle bir yapısı vardır işte imkansız daha tatlı gelir

0|0
    0|0
  • yok ben koşmam...benim değerimi farketmeyen kızın peşinden neden ısrarla koşayım...bence aşk, sevgi,evlilik gibi değerler ortak bir yerde buluşmak olmalıdır...her zaman kaçan genellikle diğer tarafı bıktırır...

0|0
    0|0
  • kızlar alabiliyorsa erkekte alır (:

0|0
    0|0
  • imkansızlığın kokusu...ilginç...

0|0
    0|0
  • Aynennn...

Olmazsa...

Tilki gbi koruk der ::)))

0|0
    0|0
  • ulaşılmaz olan her zaman güzeldir sonu kötü olsa bile

0|0
    0|0
  • Aslinda o ulasilmassi imkansiz kizlar gelip bizi buluyor ne yapalim

0|0
    0|0
  • ... Zor olan,güzeldir ! ( 1'le başlayıp devamında bolca sıfırları olan zordur)

0|0
    0|0
  • her ne olursa olsun erkeklerin yapısında o kıza ulaşıncaya kadar herşey mükemmeldir ve taa ki arasında cinsel bir paylaşım olana kadar bunlar yaşandıktan sonra artık hedef denen bir şey kalmadığı için herşey monoton olmaya başlıyor aşkım eeee nerdesin hııı gelsene tamam gibi ibareler oluyor herşey bitiyor aşk yaşadığın insanla evlenene kadar birşey yaşamıcaksın...yaşamıcaksın derken göster ama elletme taktiği ki değerin olsun vazgeçilmez olasın ... ağır olacaksın ve ihmal de etmiceksin ...

0|0
    0|0
  • İmkansız kız yoktur. Parasız erkek vardır.

0|1
    1|0
  • doğru yerler kapıp, oturup beklemedikten sonra çok koşar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• erkekler:

hepsi farklı farklı tabi ama:

sokakta hanımefendi kadından hoşlanır, yanında taşırken gurur duyacağı kadından hoşlanır, zekasından gurur duyacağı kızdan hoşlanır.

Ancak zeki olduğu tescilli olan kız bu erkeğe kendini zeki hissettiriyor, erkeklik gururunu okşuyorsa super.

kadın güzel olucak ama dikkat çekici dekolte giymeden, endamıyla büyüleyecek ama kafasını kaldırıp başka erkeklere bakmayacak.

Ailesinin yanında oturup kalkmayı bilecek, ilgilendiği alanda sohbet edicek bir kültür birikimine sahip olacak.

Bakımlı olacak ama çok masraflı olmayacak.

Zayıf olacak ama ele avuca gelecek.

Kültürlü olacak ama ukala olmayacak.

Kendi ayaklarının üstünde durabilecek olacak ama onun yanında güvende hissettiğini gösterecek, erkeği erkek gibi hissettiricek.

Güzel gülümseyecek, esprilere gülecek

Hanımefendi olacak ancak başbaşayken ateşli olacak, bu hareketleri sadece onunla yapmış olacak.İstekli olacak, erkeği seksi bulacak.

Yemekten anlayacak, düzenli olacak.

Neyse efendim kriter çoook, ancak bu kriterleri koyan erkekler ne ki?

Hepimiz birileri için doğru kadınız, doğru olduğumuz kişiye rüya gibi geliceğiz: Hiç bir taktiğe gerek yok inanın:)

0|0
    0|0
  • Ancak bır ışık varsa koşar...

Umut sıfırsa sadece ıcten ıce hayranlık duyar...

0|0
    0|0
  • Malesef bu bir gerçek.

0|0
    0|0
  • Yasaklar her zaman tatlıdır

0|0
    0|0
  • bir de kedi ile uzanamadığı ciğer ilişkisi var.

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır diye bir gerçek var

0|0
    0|0
  • kovalamaya bayılır senin sevginden emin olduktan sonrada kaçarlar bu kadar basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...