Ösym sitesi hacklendi ve siteden sızdırılan dosyalar yuhh dedirten cinsten.

link

Bilindiği üzere osym sitesi redhack tarafından hack edilmişti. Öyle bir belge var ki yuhh dedirtecek cinsten. Bunu facebookta paylaştığımda parti sempatizanı bir arkadaşımla aramızdaki yazışma şu :

Ark. : Ne var bundan müslüman birine ekmek vermek istemiş. Niye abartosun bu kadar.

Ben : Pardon hırsızlığın adı ne zaman müslümana ekmek vermek oldu.

Ark. : Hırsızlıkla ne alakası var? Hemen başka yerlere çekiosun.

Ben : Haa gidip hırsızlık yapmış, haa o sınava girip alnını teri ile kazanıp o işe yerleşecek bir insann hakkını gasp edip ekmeğine mani olmuş. Sence de aynı şeyler değil mi?

Ark : zZzZzZzZ

Arkadaşlar siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Güncellemeler:
link Malatya TülinGünerVekili fuat ölmeztoprak

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Gidişat beni korkutuyor dostum:( Ama dünyada bu düşünceleri savunan tek kişi de olsam susmayacağım. Ne olacak böyle, bilmiyorum...

0|1
    0|1
    • Bu gidişat beni korkutmuyor çok fazla sinirlendiriyor. Ve Ulu Önder'in "Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kan da mevcuttur." sözü kulağımda, beynim de, yüreğim de ve yumruklarımda ruh buluyor.

• Valla addictive.. hayatımda o kadar çok karmaşıklık var ki.. Bir de bu konulara üzülmemek bunalıma girmemek için çok fazla düşünmemeye çalışıyorum bunları. Gazete bile okumuyorum. Hiç haber izlemiyorum. Sen düşün:( Zaten yeteri kadar üzüntülüyüm şu sıra:(

Kızlar Ne Diyor 10

• İşin en acı yanı da bunları içselleştirmiş olmamız, yani bu gibi belgelere, haberlere, ifşa edilen şeylere şaşırmamamız.

0|1
    0|0
    • şaşrmıyoruz ve tepkisiziz. Biliyoruz ki neremizi yırtarsak yırtalım karşımızdakiler yüzsüz

• lütfen rica ediyorum gerçekten lütfen her müslümanım diyeni müslüman addetmeyin.. böyle birşeyin hırsızlıktan hiçbir farkı yok.. hem hırsızlık, hem adaletsizlik.. bu insanlar sadece dini kılıf olarak kullanıyor...

0|1
    0|0
  • Olası birşey..Düşünüyorum da eskiden de bu kadar çok muydu bu kadar haksızlık..Gün geçmiyor ki devamlı yeni yeni şeyler duyuyor ve görüyoruz.Ya eskiden profesyonellik hat safhadaydı.Ya da şimdikiler çok acemi balık edasında döndürüyor değirmeni..Şayet varsa bile böyle birşey onlarca insanın hakkının yenilmesine nasıl göz yumuluyor ki..Ne yazık ki hakkıyla alnının teriyle bir yerlere gelen insan yok denecek kadar azaldı.

0|0
    0|0
    • Kimse temiz değil maalesef. İktidara her gelen yapar bunu ama bunlar milletin gözüne soka soka yapıyorlar. En kötüsü de ortaya çıktığında yaptıkları yüzsüz ve lakayt konuşmalar.

• ene ösymde gitti desene hoş gidikti zaten:D

0|1
    0|1
  • Tepkisiz kalmaktan başka bişey yapabilir miyiz?

0|2
    0|0
    • işte bu yüzden bu hale geldik onlar istediklerini yapsınlar biz sessiz kalalım

• krem_santi sessiz kalmayanlar silivri'de şu an. Gelecek nesiller için sessiz kalacağız ama kalbimiz konuşacak şimdilik ;)

• +1 umutlu bekleyiş doğrusunu yazmış

• Bu ülkede her şey sahte, sınav sahte olmuş az mı?

0|1
    0|0
  • Güleriz ağlanacak halimize...

0|1
    0|0
  • Allah belanı versin ösym

0|1
    0|1
  • Nasıl bir belge paylaştığını çok merak ettim açıkçası.

0|0
    0|1
  • yorum bulamıyorum cidden yuhh artık

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• avrupa değilki buası birde onlar MÜNAFIK.dinle uzaktan yakından alakaları yok.bir işi EHLİNDEN başkasına verirsen o işten hayır gelmezki.KPSS de bunlarıda çok gördük.DENİZALTI TORPİDOSU olan MİLLETİN MALI DENİZ hesabı dalıyor.millet ne yapıyor zam vergi bu tür haksızlıklar karşısında SUSUYOR.BİRLİK OLMUYOR.BİRBİRİNDEN acısını çıkartıyor.bu ülkede dediğin şeyler olmaz olmayacakta.artık GEMİSİNİ kurtaran KAPTAN diyorum.bireysel herşey bundan öncede bundan sonrada

0|1
    0|0
  • akpye oy vermeye devam edin şakirtler

2|2
    0|1
  • burası türkiye kardeş doğaldır takmayacan kafaya he deyip geçecen...

0|0
    0|0
  • Nereden bu haber?

0|0
    0|0
Yükleniyor...