Cizdigim resimler hakkindaki görüslerinizi gercekten merak ediyorum... Özellikle cizimle ilgilenen arkadaslar?

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• Detay kaldırabiliyosun harika

0|1
    0|0
    • Detaysiz olmaz zaten tesekkür ederim

• Biliyomusun ben o uzun tanimi sey ederken beynimde ne tornadolar kasirgalar estirdim :) Sanirim beyincigimi biraz zorladim , sol tarafinda bir ürperti hissediyorum :))

• Yordun beni :))

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok harika, tebrikler

0|1
    0|0
    • Begendigine cok sevindim tesekkür ederim

• çok uğraşmışsın çok kendini vererek yapmışsın belli. canavar gibi şeyler çizmişsin süper ama bu canavarlarda bile tatlı bir naiflik var:) hissediliyor. yanlış anlama, hani gerçekten içinden gelmiş, bütün saflığınla yapmışsın, bu çocuksuluk oraya yansımış demek istiyorum.
    emek verilen her şey çok güzeldir güzel olmasa bile. ama güzel tabii bu çizdiklerin:) bence geliştir canın isterse.
    daha mutlu olursun geliştikçe, birşeyler yapabildikçe. böyle şeyler çok mutlu ediyor insanı biliyorsun zaten

1|1
    0|0
    • Ne güzel anlattin aynen söylediklerine katiliyorum emek verilen hersey cok güzel , kücükken cok heves etmistim resim cizmeye :) cizgi romanlar falan cok ilgimi cekiyodu , gercekten mutlu ediyo beni cizerken herseyi unutuyorum , seninde ellerine saglik güzel düsüncelerini yazdigin icin

• :) başarılar , sevgiler

• Hee :)

• Bende resim çizmeyi severim profosyonel olmasada yapıyorum aklıma estikçe bence gayet güzel ama renkli çalışsan daha bir hoş olur çizdiğin göze daha hoş gelir sanki

0|1
    0|0
  • Valla güzel olmuş :) bir yere bakarak mi çizdin yoksa akıldan mı?
    Karakterde tüm kısma değil sadece vurgulamak istediğin yeri daha baskın yaparsan daha da iyi olur gibi. ya da tam tersi :)

0|1
    0|0
    • Karakterlerin hepsi bana ait fantazi bol tabii :) dedigini yapicam mutlaka

• Başarılar :) yeni çizimlerini ekle arada merak ederim :)) tükenmez yerine siyah ince uçlu keçeli kalem ve kalın uçlu kullanabilirsin

• Yeni cizimler yapinca eklerim , keçeli kalem hic denemedim onunda zamani geldi :)

• Çok başarılı

0|1
    0|0
  • basarili buldum panpis.

0|1
    0|0
    • Tesekkü ederim kopukucurtma5 cim :)

• Potansiyelin oldugu kesin. Begendim ellerine saglik.

0|1
    0|0
    • Sagol bu konuda potansiyel varmis demekki , havalara girmim amatörüm daha :)

• Para para para :)

• Düsünmedimde degil , bissürü para cizip zengin olabilirim aslinda :)

• Güzel gayet de "kilolu" olmuş karakteriniz...

0|1
    0|0
    • Tesekkür ederim :) birazcik kilolular evet ben onlari obez yapim sen ozaman gör nasil oluyolar :)

• Ama detaylarınız çok iyi, tebrik ederim... Bu da sabırlı ve yetenekli olduğunuz anlamına geliyor...

• Detaylarla ugrasmayi cok seviyorum :)

• Çizgi romanından fırlamış gibiler.
    Çok güzeller (gerçi pek anlamam)
    Ellerinize sağlık.

0|2
    1|0
    • Cok tesekkür ederim yorumun icin , cizgi romaninda etkisi oldu aslinda :) Conan ve benzeri cizgi romanlari okurdum kücükken hep ilgimi cekiyodu nasil böyle cizebiliyolar diye :)

• ((= Renkli olsalar kuşe kağıdından kestiğinizi bile düşünebilirdim ^^

• Agzindan bal damliyor :) renkli hic yapmadim denemedim hic , böyle gölgeler daha iyi görünüyo bence

• Gayet basarili.

0|1
    0|0
  • Çok başarılı maşallah

0|0
    0|0
    • Cook tesekkür ederim , mutlu oldum böyle düsünmene

• Ne demek :)

• Cok iyisin :) yorum yapan bütün akradaslarda öylesiniz gercekten cooook sagolun , olumlu yorum hep gördüm siz kizlardan :)

• Dolmakalemle çizdin dimi bunları? Bence çok başarılı :)

0|1
    0|0
    • Tesekkür ederim tükenmez kalemle cizdim :) renkler dagalmiyo ve kalici oluyo

• Tarzım olmasa da güzel gerçekten, devam edersen kendini geliştirirsin :)

• Kafam böyle seylerle dolu :) Cok gelistirecem kendimi mahfedecem :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...