Anime Önerebilir Misiniz Lütfen?

Şimdiye kadar izlediklerim: Sword art online, No game no life, Another, Elven Lied, Barakamon, Lovely Complex, Tonari no Koibutsu-kun, Air, Ano Hana, Death Note.
Bunların dışında önerilere açığım ^-^

Güncellemeler:
Naruto, Bleach, Clannad, One Piece ve Fullmetal Alchemist haricinde, lütfen :) Daha kıyıda köşede kalmış bir şeyler...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Elfen Lied
    Akira
    Ghost In The Shell
    Ghost In The Shell 2: Innocence
    Hellsing Ova
    Hellsin Ultimate
    Basilisk
    Last Exile

0|0
    0|0
  • Ben acikcasi anime hayran degilim ama 5 senedir izledigim çizgifilm animelerde en iyisi naruto shippuuden bleach one piece izle cok iyiler

0|0
    0|0
  • ahhh tam da cevaplamak isticeğim bir soru gintama çok komiktir neon genesis avangelon psikilojiktir pyscho pass onra bunlar şimdilik diyeceklrim bunları beğenirsen önerilerimin ardı arkası kesilmez

0|0
    0|0
  • yeter daha ne izlycen :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İzleyip pişman olmadığım aklıma gelen sevdiğim animeler ;))
    Gto
    Kuroko no basket
    One outs
    Hana yori dango
    Bakuman
    Kimini todoke
    Nabari no ou
    Skip beat
    İtazura na kiss
    Shinteri tantei yakumo
    Kaichou wa maid sama
    Free!
    Uragari wa boku...
    Sailor moon :))

1|1
    0|0
    • saydırmış maşallah :)

• 6 yıl, doğru doğru orasını atladım ben :D :D

• Bir sürü öneride bulunmuşsunuz! :) Çok teşekkürler aralarında varlıklarından hiç haberdar olmadıklarım var... Bu arada Maid Sama'ya başlamıştım, fena sayılmazdı.
      Tekrar sağolun :)

• Tokyo ghoul, psycho pass, ao haru ride, toradora, kimi ni todoke zaten en güzellerini izlemissin sen bunlar aklıma geldi şimdilik :D

1|0
    0|0
    • Kenarda kıyıda kalmış derken bunu kast ediyordum. Çok teşekkür ederim yanıtınız için :)

• Rica ederimm :) kuroshitsuji 1-2 - book of circus serisi de mükemmel bence, danshi koukousei no nichijou bunu da listeye al gülmek istediğin zaman izlersin liseli çocukların günlük yaşamı çok komik bir seri :D

• One piece tek gecerim :) deat note zaten izliyorsun bleach naruto :)

0|0
    0|0
    • İşin kötü yanı, üçünü de biraz izledim ve -itiraf etmeye utanıyorum ama- nedense bir türlü sarmadı :(

• Anime izledigimi ogrenen insanlar ay çocukmusun diyor onlarada ayrı sinir oluyorum anlayamazlar... :D

• ahahah :D evet bence de anlayamazlar

• Tokyo ghoul, kuroshitsuji, another

0|0
    0|0
Yükleniyor...