Kapat

Wattpad kitap yazmayı düşünüyorum fikirleriniz?

Küçük suçlardan başlayıp büyük suçlara kadar sırf iyilik namına suça hakim olmuş bir erkek karakterini canlandırmayı düşünüyorum bu kitapta zamanla bu iş örgütlenmeye kadar gidecek ve akım haline gelecek, felsefi ruhumuda sergileyeceğim tabikide sistemede eleştiri yapcam ne dersiniz tutar mı? :)

Güncellemeler:
Ya lanet olsun o kadar gereksiz soru başlıkları çıkıyor ki en alta gitti bizim ki işe bak ya.

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Wattpad genelde ergen genc kizlarin vicik vicik ask hikayeleri ve bad boy hikayeleri okudugu bir uygulama oldugundan tutar mi bilmiyorum ama konusu gayet guzel. Paylasirsan linkini buradan at. Okuyalim bizde.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Wattpadte en çok okunan hikaye türleri +18 ve mıçmıçlı aşk..
    senin tarzdaki hikayeler orada hakettiği değeri görmüyor ben bunu gözlemledim ama denemekten zarar da gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kitabin insan uzerindeki etkisi bize biseyler katmasidir okuyucuyu kendine baglar ve yasantimiza biseyler katar

Simdi soruyorum sana sen suc uzerine kitap yazdin diyelim milyon tane satildi bir okuyucu cikti kendini o kahramanin yerine koydu ve aynisini uygulamaya basladi sence bunun sorumlusu kim olur?

0|0
    0|0
    • Dünya çapında kaç tane suç filmi var bir bakar mısın?

• Eger dikkatli dusunursen sana iyi anlamda hizmet ettim
      Iyi geceler

• Peki teşekkürler iyi geceler :)

Yükleniyor...