Ufku genişleten kaliteli kitap önerileriniz?

"Şu hayatta bundan daha güzel bir kitap daha okumadım be!" diye haykırabileceğiniz kitap önerilerinizi bekliyorum

var mı arşivinizde böyle kitaplar? size iyi gelen bana da iyi gelir canım

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Temiz Bir Veda
    Lottie Moggach tarafından kaleme alınıp, bir kadının beyninin farklı olaylar
    karşısında işleyişinin, düşünce
    yapısının, zekiliğinin nasıl değiştiğini
    gözler önüne seriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• O tarz kitapları önermiyorum, hem ingilizce, hem de Türkçesi'ni bile anlaması çok zor. Yalnız insanın hayata bakış açısını tarih kitapları değiştiriyor. ''Abdulhamit'in Kurtlarla Dansı'' çok eski okuduğum kitaptı hala unutamadım.

1|0
    0|0
  • daha iyisini okumadım diyeme ama bnöyle buyurdu zedüşt Nietzsche kitabı çok iyiydi son zamanlarda okuduğum kitaplardan da jonn verdon aklından bir sayı tut ve john green aynı yıldızın altında filmi de var ama kitabını tavsiye ederim ç. ok daha güzel

1|0
    0|0
  • Kitap olarak su demek istemiyorum ama ufkun genislesin istiyorsan farkli dusunce tarzina sahip olmak için Erdal Demirkani tavsiye edebilirim soylesilerini filan dinleyip kitaplari hakkinda fikir edinebilirsin

1|0
    0|0
  • into the wild

1|0
    0|0
  • yalnizlik

1|0
    0|0
  • Ahmet şerif izgoren in bütün serisi özellikle avucunuzdaki kelebek ve esikalti buyuculeri

1|0
    0|0
  • Böyle Buyurdu Zerdüşt. Hayata bakış açımı değiştirdi.

1|0
    0|0
  • ironi diye bir kitap vardı kapitalizmi acayip tiye alıyodu muthiş bir kurgusu vardı iki kere okudum şiddetle tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • beyninizi özgür bırakın!!!

0|0
    0|0
  • Okuyup okuduğunu anlamayanlara roman gibidir kurani kerim bende sana daha iyi okuyup anlamdan için kuranı öneriyorum ama bu sefer idrak ederek oku ufkun genişlesin :))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her kitap birbirinden güzeldir. Öyle birine bağlanıp, diğerlerinden zevk almayacak kadar beğenmek asla istemem.

1|0
    0|0
    • hepsinden eşit derecede zevk almak ister isek eğer? mutlaka vardır diğerlerinden öne çıkan bir kitap

• Yuz yillik yalnizlik

1|0
    0|0
Yükleniyor...