Cem Yılmaz'ın Pek Yakında Filmi izleyenler ne düşünüyorlar? Ben çok beğendim zekasını konuşurmuş yine?

Cem Yılmaz'ın Pek Yakında Filmi izleyenler ne düşünüyorlar? Ben çok beğendim zekasını konuşurmuş yine. Filme Gulyabani'yi görünce çok güldüm.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam espri yapmanın gerçekten zeka işi olduğunu defalarca kanıtlıyor
    Bknz recep İvedik gibi basit filmler yapmıyor

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• gayet başarılıydı ince göndermeleri de orada kalsın.

2|2
    1|1
  • bence guzel olmus fılm ben cok begendım

1|0
    0|1
  • Subliminal mesajlarla dolu bir film olacak.

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın eski filmlerine göre performans ve konu kalitesi düşmüş.

1|1
    0|2
  • güzel

0|0
    0|0
  • Filmden çok reklam izledim gibi geldi bana :) Cem Yılmaz'ı böyle filmlerde çok beğenmiyorum bence özüne dönmeli..

0|0
    0|0
  • bu filmin neresinde zeka işareti gördün merak ettim

1|1
    0|1
    • Farklı bakış açım var. Mesela filmden atılan Profesyonel tiyatro oyuncusu var dı ya. Öyle adamlar çok var etrafımda sürekli izin isterler kaytarma peşindeler. Ya her karakterde ben etrafımda tanıdığım kişileri gördüm. Başka nüanslar da var tabi.

• Cem Yılmaz çok iyi bir Gözlemci. Toplumumuzu çok iyi gözlemliyor.

• orası doğru ben cem yılmazın zekası için bişe demiyorum zaten sadece film zeka içeren bir film değil bence onu demek istedim

• ne yalan söyleyim korsanını bekliyorum

0|1
    0|0
  • Film bitti Alkışladım kimseyi de umursamadım O kadar!!!

0|1
    0|1
  • Cem Yılmazın en güzel filmi

0|0
    0|1
  • Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. Bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• cem yılmazdan hoşlanmıyorum filmi de abartılacak kadar güzel değil hiçbir etkisi de yoktu vasattı bana göre ayrıca zeka falan hikaye ince bir kaç gönderme dediğiniz herşey açıktı

0|1
    0|0
  • Bende beğendim ama fazla ürün yerleştirme kullanılmış.

0|2
    0|1
  • izliyemedim bir türlü artık televizyondan izliyecez

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim

0|2
    0|0
  • ben beğendim izlemeye değer.. bazı yerleri saçma ama yine de komikti. komik ve duygusal bir filmdi..

0|0
    0|1
  • genelde cem yılmazı sevmem ama şakaları espirileri vs. çok komik gelir son filmide çok hoşuma gtti bence iyi bir mizahı olan insan espirileri anlayıp gülmüştür emin olun :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...