Kyle Robinson'ın imdb ranklerine baktım ki bir düşüş yaşanıyor.. sebebi ne olabilir ki ?

yoğun bir sarsıntı sonucu 4 haneli iq'umun tek hanesini kaybetsem de beni düşünmekten alıkoyaman soru

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• çokdüşündüm ona fil tarihinde Mesut demişti

3|1
    0|1
    • Ben de kamil demiştim ama alınmıştı :((((

• şu kaç kezban bileklerini kestiği için hastanede yatıyor, kaçı damlara çatılara çıkıp itfaiyeyi meşgul ediyor haberin yok tabi

• sitenin icinde anlatilmazki bebegim. sonuc olarak tum mesajlara yonetim ulasabiliyor :-)

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 14

• " sitenin en yakışıklısı bla bla " tarzı sorularda orta sıralardaki yerimden bir basamak yükselmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum :(

3|2
    1|1
    • ilk 10 a girdiğim için herkese içki ısmarlayabilirim

• saa sira gelse nolcekki nasilsa araya gircem herdaim dskjfkjdfs

• heves ediyorum işte napayım :/

• Sanal alem işte, gözünde büyütenlere ders olsun. Sanal aşk yaşayanlar da umarım bağlantıyı kurup nasıl bir saçmalık yaptıklarını fark ederler bu olay sayesinde.

3|1
    0|0
  • Kyle Robinson'ın kankasıymış araları bozulmuş ve böyle bişey yapmış

3|1
    0|0
  • Tanımam etmem. Bana fake atmış sayılmaz.

Ama düşünüyor insan. O kadar hatun peşindeydi biri de mi memesen isteyip cam açtırmadı buna.

Site kızları çok pasifmiş.

2|1
    0|0
  • Olm anmayın şu dansçının adını, aklıma etmus'un 5 sn. de 3 hesap kapatışı geliyor üzülüyorum :((88

2|3
    1|1
    • zaten aylardır zamanını bir eli üyeliği iptal et butonunda hazır korkudan titreyerek geçiriyor imiş

• adam havada parende atarak atletini çıkartırken bir yandan da kızlara gülücükler gönderiyordu :(((

• Yönetimin çıkardığı ve siteye kaydını yaptığı hayali kahramandı o bence.

0|1
    0|0
  • Moron kizlarimizda hayranlik besliyordu:)

Adamdan ne anlar bu saftirikler:)))

0|2
    5|0
  • ula olm bu adam harbı fake olu fake imiş:)

yuhhhhhhhhhhhhhhhhh

0|0
    0|0
  • Haftasonu yoktum neler olmuş böyle :)

0|0
    0|0
  • o değil de nasıl yedik amk

1|1
    0|0
  • bu adam fake çıkmış onu anladım da ünlü birinin 1.5 sene kimse tarafından farkedilememesi daha garip

0|0
    0|0
  • 9 ay önce ilk soruma cevap verdiğinde anladım onun keko olduğunu , Sulu kezbanlar haha

0|1
    1|0
  • Sebebi turkuaz.

0|0
    0|0
  • site kızlarının yarısı yalakalık yapıyordu peşinde ama helal olsun adama iyi yaptı bugüne kadar bence çok taktir ettim kendisini.bu da kızlara ders olsun.herkes haddini bilsin.zaten öyle bir adam hiçbirine bakmazdı hahaha

0|0
    0|0
    • Buradaki çoğu hatun, o beraber fotolar çektirdiği yani arakladığı kızlardan iyiydi hafız

ayrıca yeni hesap mı açıp geldin naptın :(((

• etmus_reborn yakında tiyatrolarda

Yükleniyor...