Tarkan mı? Murat Boz mu?

tarkan sizce megastarmı?iki sanatcıdan hangisi sizce daha iyi?

Güncellemeler:
arkadaşlar Murat Boz hemşerim olmasına rağmen karakterininde çok iyi olmasına rağmen tarkan diyorum çünkü adam bam başka tam bi megastart 40 yaşına giricek ama halan daha 25 yaşında gibi bakınız aşk gitti bizden link

sonuç olarak ikiside çok iyi ama tarkan küçük çocukluğundan bile sanatın içerisinde cocukken bile düğünlere gider şarkı söyler dans edermiş yani çekirdekten yetişme ama tam bi megastar

0|0
25|11

En İyi Kız Görüşü

• benim çocukluğumdan beri popüler olan kim varsa tarkanla karşılaştırıldı. diğerleri değişti ama tarkan hep vardı. bu bile yeterli sorunun cevabı için

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Murat Boz, Tarkan'ın yansıması.

Kim güneş varken 'ay'ı ışık kaynağı olarak sayar ki?

2|1
    0|0
  • tarkan tabi ki:D

1|1
    0|0
  • Tarkan tabikide.

1|1
    0|0
  • En guzel cevabi Ajdar vermistir vaktinde...

"Ben de hiperstarim onlar megastarsa,superstarsa..."

2|0
    1|2
  • zaten tarkanın eski vokalisti benziyor yorumu.ama tarkan tabii ki megastar.yorumculuğu tartışılmaz pop ta söyler sanat müziği de türkü de hepsini de güzel söylüyor.

1|0
    0|0
  • Tartışmasız Tarkan.

1|1
    0|0
  • Ikisi de bir ismail yk değil.

0|0
    0|0
  • tarkan

0|0
    0|0
  • Murat Boza göre Tarkan.

1|0
    0|0
  • Bu sorulara inatla aynı cevabı veriyorum şarkıcı-müzisyen ve sanatçı birbirinden farklıdır. İkisini de tercih etmezdim

0|0
    1|1
  • tarkan

0|0
    0|0
  • Tarkanin yeri bende ayridir. en kalbime dokunan sarkilari o yapmistir. Ondan otesi iyisi de yok benim icin.

1|0
    0|0
  • ikisinden de nefret ediyorum sorun yok.

0|0
    1|2
  • tabiki de murat boz... bence soru sormaya gerek bile yok. sempatikliğiyle, tatlılığıyla, yakışıklılığıyla, müziğiyle sesiyle MURAT BOZ'UMMM :)
    tarkan kötü demiyorum o da iyi... ama murat boz bir tane gerisi hikaye...

0|0
    0|0
  • oyle karsilastirma mi olur arkadasim? :D boz kim ya

0|0
    0|0
  • Murat Boz

0|0
    0|1
  • tarkan

1|0
    0|0
  • kıyaslanamazlar ... ikisid ii yerdeler ama murat boz hayranıyın n yalan söyliyim:))

0|0
    0|0
  • Tarkan'ın neresi megastar anlamıyorum çok fazla abartılıyor bence.. Murat Boz da öyle ama en azından göze hitap ediyor adam..

0|0
    1|3
    • Sadece türkiye'de değil çoğu ülkede tanınan birisi olduğu için olabilir mi acaba ? Başka kim var Türkiyede böyle bir sanatçı yapmayın allaşkına Türk olarak grur duyacağınıza..

• Tamam adam iyi şarkı yapıyor tutuyor da şerefsizin şarkıları ama sevmiyorum yaw zorla mı? Hey Allah'ım

• Adam iyi şarkı yapıyor diyorsun sonra sevmiyorum diyorsun saçma olmuş biraz.Burada Tarkan değil söz konusu şarkılarını seviyorsan sıkıntı yok.Kendisi çok da önemli değil.

• Buda sorumu tabiki de Tarkan, onun yeri apayri.

0|0
    0|0
  • Murat boz <3

0|0
    0|0
  • tarkan yer.

0|0
    0|0
  • ikisi de gay

0|2
    4|3
  • murat boz

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• ikisi de mal

ve evet gey

0|2
    1|1
  • İkisini aynı kefeye koymak bile saçma.. Tabii ki Tarkan..

link

2|0
    0|0
  • david gilmour

0|0
    0|0
  • Tabii ki Tarkan..

Ülkenden binlerce km dışarda radyodan duyabileceğin tek türk.Gerçekten çok mutlu oluyor insan.Murat kim yan

0|0
    0|0
  • murat çok boz'du diyip gidiyorum

3|0
    1|0
  • TARKAN BAMBAŞKA BİRŞEY ANLATILAMAZ BEN MURAT BOZ DİYENLERE ŞAŞIYORUM KURBAĞA GİBİ TİPİ VAR TARKAN TAM BİR YAKIŞIKLI KARİZMATİK DANSIYLA BÜYÜLÜYOR

0|0
    0|0
  • Tarkanın yanından çıkma bir adamı tarkanla kıyaslamak oldu, tarkan 1 yılda 2 konser verir 1 hafta o konser konuşulur anladın herhalde :)

0|0
    0|0
  • Her turlu tarkan

1|0
    0|0
  • Tarkandan başka star var mı türkiyede bu kıyaslamayı yapanın iyice bir düşünmesini isterim?

0|0
    0|0
  • tabikide murat boz

0|0
    0|0
  • İkisini de dinlemem ama Tarkan tabiki. Murat Boz kim daha 3 gün oldu ortaya çıkalı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...