Breaking Dawn ! :D

Biliyorsunuz arkadaşlar.Alacakaranlık Şavak Vakti'nin PART 2'si Kasım da çıkıcak galiba. Heyecanla bekliyormusunuz..? :D yoksa ilginizi çekmiyor mu ?Sizce sıkıcı bir film mi? yoksa kendinizi kaptırabileceğiniz mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• klasik türk filmlerin fantastik halini neyini merek edeyim bir insan bir kurt adam bir vampir birazda laz fıkrasına benziyor :)

0|0
    0|1
    • yok canım dha neler :D

• arkadaş olarak ekledim kabul edersen söyleye blirim arkadaş olmayan mesaj yollayamıyor sana:D

Erkekler Ne Diyor 3

• Sarışın vampir adam 3 yıllık sevgilisi tarafından aldatıldı ya ben bayağı acıdım üzüldüm adamcağıza. Hayır ben de ihanete uğradım ondan biliyorum. Ne haldedir zavalla adamcağız, her filmini izlemeye karar verdim.

0|0
    0|0
  • ilgimizi çekmiyor..saçma filmler bana hitap etmez polisiye gizem ve macera olacak

0|0
    0|0
  • Gelmiş geçmiş en kötü vampir hikayesi üstüne üstlük ergen motifleri ile süslü

0|0
    1|0
    • Ciddi misin ? .s.s Çok seveni varmış diye duymuştum. ama galiba sen onlardn değilsin .. :)

• Diaries i başarılı buluyorum. Biraz cıvık olsa da True Blood da fena değildir.

• hıhı. onu da biliyorum. o da çok güzel.

Kızlar Ne Diyor 2

• lan soğudum ben o filmden eski sevgilim eski sevgilisiyle gitmişler ilk defa onu izlemeye ondan sonra bi tiksindim ki sorma :D

0|0
    0|0
    • :D. sırf bu yüzden alacakaranlıkdan soğudun yanii :D oldumu şmdi ? :D

• eski sevgilisi yüzünden soğudum öyle deme 3 sene çıktık 3 sene boyunca hala çocuğun aklındaydı nasıl soğumayım soğumayı bırak birde tiksiniyom :D

• :D anladım. alacakaranlık nefret etmişsn..

• ergen mergen ben seviyorum

o kadar film izledikte noldu, öpüşüp oynaşıp sanat filmi diye kakalıyolar

0|0
    1|0
    • :))). aslında haklısınız...bnde çok sewiyorum. yönetmeni bu filmin üzrende çok emek vermş.. :).. hakkınıda almış ama,milyonlarca seveni ve takipcisi var şmdi.

Yükleniyor...