Sevgilinizin sizsiz dans kursuna gitmesinden rahatsız olur musunuz, neden?

dilara_bebis
Ben rahatsız olmam, çünkü erkek arkadaşıma güveniyorum. Amacı sadece dans öğrenmek. Beni sevdiğini biliyorum ve kimseye bana baktığı gibi bakmayacağını biliyorum.

Bu durumda dans kursuna gitse, bir kızla dans etse, o kızın niyeti ne olursa olsun sevgilimin ona yüz vermeyeceğini bildiğim için sorun yok ama erkek arkadaşım aynı anlayışı bana göstermiyor.

Bana güveniyormuş ama erkeklere güvenmiyormuş. Bana saçma geliyor :S
Sevgilinizin sizsiz dans kursuna gitmesinden rahatsız olur musunuz, neden?