Sevgilinizin sizsiz dans kursuna gitmesinden rahatsız olur musunuz, neden?

Ben rahatsız olmam, çünkü erkek arkadaşıma güveniyorum. Amacı sadece dans öğrenmek. Beni sevdiğini biliyorum ve kimseye bana baktığı gibi bakmayacağını biliyorum.

Bu durumda dans kursuna gitse, bir kızla dans etse, o kızın niyeti ne olursa olsun sevgilimin ona yüz vermeyeceğini bildiğim için sorun yok ama erkek arkadaşım aynı anlayışı bana göstermiyor.

Bana güveniyormuş ama erkeklere güvenmiyormuş. Bana saçma geliyor :S

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ohoo. Sen kendinden fazla emin görünüyorsun. sevdigini bilsen ne olacak ?Dans kursunda partneri olmayacak mı ona dokunmayacak mı? sen bunları nasıl düşünemezsin. Hatta yorucu bir dansın ardından birşeyler icmeyecekler mi? bunları nasıl unutursun?Erkek de böyle düşünür. kız arkadaşı dansa gitse eger. Güven meselesi olsa bile senin için ne kadar da rahat öyle

0|0
    0|0
    • dans ediyolar tabiki dokunucaklar ama önemli olan niyet.dans niyetiyle dokunucak sevgilim beni sevdiğine göre dansın ardından bişey içmicekler onunda böyle düşünmesi lazım ama düşünmüyo hatta bence herkesin böyle düşünüp sevgililerini bunaltmaması lazım :S

• SEvgiline bu denli güvenebiliyorsan tamam. ama ileride farklı bir konudan tartışınca tutup da bu konuyu acacaksan hiç izin verme ona

Erkekler Ne Diyor 9

• o orda dans ederken orda olan tum erkekler onu ızleyecek oldu bende delikanlıyım diye gezeceğim başka ?

0|0
    1|0
  • ben rahatsız olurum

benim hatuna benden başka kimse dokunamaz

danstan manstan ben anlamam

dans etmek istiyorsa beraber ederiz

0|0
    0|0
  • Bir erkek sevdiği kadını her dalda desteklemeli yanında olmalı. Olamıyorsa onu taşıyamıyor demektir.

Kıskanmak başka desteklemek başka. Sen onu sevdiğini söyledikten sonra böyle yapmamalı.

Tavrını koy ve anlayış göstermesini söyle.

Yanında olup sana destek vermeli. Gelmese de güvenmek zorunda..

0|0
    0|1
  • Bunu anlayışla karşıla onun gibi düşünebilirdin o zamanda o burda bu yazıyı yazardı. Tamam sana her türlü haber vericem gelir görürsün ne yaparsam yapiyim gel gör ne bilyim gittigim herşeyi haber vericem falan de. Güven verecek sözler söyle sürekli şekilde.

Eve gidip koltuğa yaslandıgında'' Evet bu kız benden baska kimseye bakmaz bile '' desin rahat bir şekilde.

küçük kelimeler büyük mutluluklar verir bazen..

0|0
    1|0
    • yoo eminim onun gibi düşünmezdim çünkü kişiliğini biliyorum.o zaten kimseye bakmayacağımı biliyo onu rahatsız eden başka bi erkekle dans edicek olmam bu yakın arkadaşım olsa bile istemez :S

• bende birlikte gidelim istiyorum da o istemiyo =/ ben yine de gidicem ama.

• bir sonraki cevabımı yeniden yukarı yazıcam muhtemelen en iyi yorum seçilecek senin tarafından bekle.

• Guvenirim ama basla birinin ona dokunmasi beni rahatsiz eder nihayetinde dans derken horon halay anlamiyorum aklima tango salsa falan geliyor:)

0|0
    0|0
  • masaj salonuna gitmesinden iyidir...:D

0|0
    0|0
  • ... Sen dans kursuna gidebilmek için bu anlayışı gösteriyorsun gibi geldi !

0|0
    0|0
  • gdeceği dansa bağlı eğer tango ise aşkın dansı olduğundan bnde ona eşlik ederim

0|0
    0|0
  • Sana dokunmalarından rahatsız oluyor, kıskanıyor büyük ihtimalle; senden kaynaklanan bir problem değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birlikte gitmeyi tercih ederim eğer gelmiyorsa beni yalnız göndermeyi göze alıyorsa bachata -salsa kursuna bende giderim canım ne var ...

0|0
    0|0
  • klişe laftır o "sana güveniyorum ama çevreye güvenmiyorum"

Gençken sevgilisine, babayken kızına söyler.

Bence her ikinizin de özel hayatları, hobileri olmalı. Ben sorun yapmazdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...