Kapat

Akp li vekil çocuğu türk polislerini sürdürdü ne diyosunuz?

akp li vekil çocuğu türk polislerini sürdürdü doğuda görev yapan bide vekil terörüne boyun eğdi

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Türk milletinin askeri polisi kutsaldır. YAZIKLAR OLSUN DİYORUM

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Diyecek bir şeyim yok.Yeni yeni başlıyor herşey..Gerçekten acıyorum böyle bir millete.

0|1
    0|0
  • Kutsal lamba aşkına ne diyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ne dedigimi buradan yazarsam sitenin admininden ip adresimi isterler... ama söyliyeyim onlar da versin ip adresimi... ap acik serefsizlik...

0|2
    0|0
  • yazık sadece yazık karakole adamın bırısı gelecek elını kolunu sallayarak hakaret edecek üstüne üstluk bıde memuru surderecek bunun adı kalıtelı o.çlugudur 75 mılyon halkımızın 20 mılyonu bunlara oy verdığı surece yarın bır gun sızınde basınızaa gelecektır

0|2
    0|0
  • Birşey farketmiyor, Hortumun Yönü Değişiyor Sadece, Aşağı mahallenin Çocukları Cam Kırınca Kötü, Bizim mahallenin Çocukları Cam kırınca birşey olmuyorsa Yozlaşma Başlamış Demektir.

Rüşvet Alanda verende Mel'undurda, Almayan ve Vermeden İş Halledilmez hale Gelinmişsse Tuz Kokmuş Demektir..

yani Değişen Bir Şey Yok..

0|0
    0|0
  • Akp yi başa getirinlern müstehakıdır

0|1
    0|0
  • bu arada sürdüren de türk... kofti milliyetcilige gerek yok. hak hukuktan bahsedelim kaninin renginden degil.

0|0
    0|1
    • doğru söylüyosun ama terörist yakalınca bile öyle muamele görmüyor..

• bunlar sadece ortaya çıkanlar bu ülkede ne işler dönüyor.o dizilerde filan birini arabasıyla ezen zengin adamın oğlunun 10 avukatla aklandığı sahneler vardır ya.bunların gerçek olmuş halinide gördüm.bunun bide öbür dünyası var ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...