Bu resim size ne hissetiriyor?

bu resim size ne hissetiriyor? http://i.hizliresim.com/m8WP20.jpg

Güncellemeler:

0|0
35|93

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 92

• Yapanın ellerine sağlık. Çok başarılı buldum. Bana neyi hatırlattığına gelecek olursak Kız Kulesi ya da Eski bir Fener gibi geldi. Daha puslu bir gökyüzü, bulutlu, yosun tutmuş ufakçana da bir kayık ve dalgalar.. Arada hafif hafif rüzgar sesi. Kulaklara doğru uğultu yapıyor. Sağa doğru belki irili ufaklı kayalıklar da vardır. Kayalıklara konan da martılar. Her kanat çırpışlarının ardında vapur sesleri... Ulan İstanbul diyesim geldi birden

1|0
    0|0
  • Yalnızlığı anlatıyor hissetiriyor ucu bucağı görünmeyen bir okyanusta kendimi duba gibi yalnız hissettiryor

0|0
    0|0
  • Deniz kıyısına yakın bir şamandıra, kendine bağlanacak gemiyi bekliyor. Resmi sen yaptıysan yeteneğin var.

0|0
    0|0
  • Çocukluk yıllarıma götürdü :D
    GTA Vice City oynarkene görürdüm :D
    Şaka bir yana güzel olmuş, yağlı boya mı?

0|1
    0|0
  • Resim bir duygu ifade etmekten çok hissizliği vurguluyor daha çok. Dışarıdan yarım veya eksik tamamlanmış görünse de. Duygusuzluğu anlatıyor gibi.

0|0
    0|0
  • O şamandıra olasım geldi bir an...

0|0
    0|0
  • Annemi hissettirdi :p :D

0|0
    0|0
  • Yalnızlığı...

0|0
    0|0
  • kendimi o şamandıralı fener bir sürü suyun içinde ama kendi türünde tek olduğundan yalnızlık çekiyor... çünki suya benzemior çizen ressam resme kendi ruh halini o şamandralı fenere benzetmiş olabilir...

0|0
    0|0
  • on numara olmuş fener kız kulesi gibi bişey geldi aklıma. D

0|0
    0|0
  • Resim olmamış arkadaşım, denizde yayvan bir görüntü var, ilerisi ise bulanık ve ne olduğu belli olmuyor, hatlar zayıf ve resmin dili kesilmiş gibi. Umarım eleştiriye açıksındır.

1|0
    0|0
  • Huzurlu yanlızlık
    büyük bir alanda tek başına her dalgayla kendin mücade ediyorsun, her dalganın sonucunda kendi çabalarınla galip geliyorsun...

0|0
    0|0
  • hiç birşey. s

2|0
    1|1
  • kara bulutlu bir deniz havası bir korku oluşuyor insanın içinde sanki fırtına ya da lodos çıkıcakmış gibi

0|0
    0|0
  • Walla yanlış anlamada hiçbişi :D

0|0
    0|0
  • Benlik bir resim değil. Çalışmaya devam daha iyilerini yaparsınız mutlaka.

0|0
    0|0
    • neden degil

• bilmediğin konularda yorum yaparken biraz daha dikkatli ol bence , hayırlı sabahlar

• Tamam çok bilenide görüyoruz işte neyse ya yazma daha bana kırarım ters yaptın canımı sıktın yatar ayak engelle beni...

• En umulmadık yerde dahi yalnız olmadığımızı hissettirdi bana o yansıma ve bunun ardında huzur hissettim ayrıca bulutların biri kalp şeklinde , aşkı gördüm

0|0
    0|0
  • Böyle oraya ulaşmak istiyorum ama o bana gelsin ben gitmiyim. Yüzmeyi bilmiyorum mk

0|0
    1|0
  • Sabahın köründe deniz kokusu

0|0
    0|0
  • İlk okulda hergün telefonda görüşsemde öğretmen istedi diye karpostal arkasına yazar yollardık o karpostallar geldı aklıma :)

0|0
    0|0
  • yıllarca birbirinden ayrı kalmış bir çiftin kavuştukları anda gözlerinin içindeki ışıldamayı... şaka l*n şaka :D bana bişey anlatmadı :D

0|0
    0|0
  • Bir kuş konsa imiş özgürlük yanlızlığın tek dostudur diyebilseymişim..

0|0
    0|0
  • Yanlizli temasi islenmis gibi duruyor bunun yaninda bu yanlizligin yaninda ucsuz bucaksiz bir deniz hayati simgeliyor

0|0
    0|0
    • aslında huzur teması fotografta biraz koyu çıktı renkler

• olabilir haklısınız çogunluk yalnızlık diyor

• Denizin ortasinda tek basina cizilmis bir fener yani sanki daha agir basiyor...

• Denizin ortasında duran koca bir denizfeneriyim.
    kime ışık olursam gidiyor.
    Böyle söz geldi aklima ( cokmu sacma oldu :) )

0|0
    0|0
  • Pek birşe anlayamadım ama fikirlerini dinlemek isterim

0|0
    0|0
  • Huzur gibi..

0|0
    0|0
  • Bunu sen mi çizdin dostum mükemmel gerçekten.

0|0
    0|0
  • ufuk çizgisini biraz kaçırmışsın. ilk bakınca yalnızlık hissettim sonra ufka bakınca umut hissettim. resmin sol tarafında karamsarlık sağ tarafında sakinlik hissettim.

0|0
    0|0
    • her köşesi ayrı bir duygu :)) ufuk çizgisini kaçırdıgmı neye göre sööylüyorsunz

• ufuk çizginin çok belirgin olması gerekmez çok belirgin olursa dikkat çekecek o çizgi

• ama bunu perspektif ve boyutlandırmayla beraber komplike düşün. tek başına değil :) yani sol taraf bana daha yakın ama sağ taraf tarifsiz uzak ve fenerde çok küçük sanki 1 metrelik bir fener gibi algılıyorum. resmin kompozisyonu çok hoş. belki beklentim fazla bilmiyorum ama içimden geldiği için yazdım sadece :)

• Yapayanliz denizin ortasinda kalmis kurtarilmayi bekleyen bir kazazedeyi animsatiyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62

Kızlar Ne Diyor 35

• Sessizlik yalnizlik huzur
    Ama ayriyeten farklilik yani goze batan guzel bir farklilik
    Tam cozemedim
    Ama huzur verici

0|0
    0|0
  • ahahaha kötü kötü şeyler geldi aklıma söylemeyim

0|0
    1|2
  • Kasvetli bir hava var resimde, içim sıkıldı.

0|0
    0|0
  • Rwmbrand van gogn arasi olmus. Yalnizlik cekip umut arayan birini hatta nedense bir erkegi düşündürdu bana.

0|0
    0|0
    • rembrandla van gogh arası oldugunu düşündüren nedir sana ve ayrıca ne ilgisi var yalnızlık çeken birisi vs.

• Yuvarlak bulutlar klasik bir van gogh. Resmin tonlamasi ve sadeiligi, secilen renkler de rembrandi andiriyor. Temadaki deniz renk tonlariyla birlesince yalnizligi, tuvaldeki tek obje tek cikis yolunu yani umudu dusundurdu bana.

• Deniz ustunde fener bir yanar birde soner

0|3
    0|0
  • Huzur -_-

1|0
    0|0
  • Herkesten çok şey yaşayıp tecrübe etmenin verdiği yorgunluk, hayatı gözen geçiriş, deniz kokusu ve derin bir nefes

0|0
    0|0
  • Sıkıcı.

2|0
    0|1
  • tövbe tövbee

0|0
    0|0
  • yetersiz bi. çalışma :D:DD:D

0|0
    0|0
  • Deniz falan

0|0
    0|0
  • Kaybolus

0|0
    0|0
  • Kederim arttı ah ulennnnn ah

0|0
    0|0
  • Ulasilamayan dag gibi bakın ca yakin ama çok uzak

0|0
    0|0
  • Eksik

0|0
    0|0
  • Ufo gören masum köylü gibiyim.

0|0
    0|0
  • Sanki biri çıkıcak içinden asdfghjklş

1|0
    0|0
  • tuhaflık

0|0
    0|0
  • Sanki firtina cikicakmis hissi verdi

0|0
    0|0
  • o değil de ilk defa resim kavramının doğru kullanıldığını gördüm, millet ha bire fotografa resim diyip duruyo burada :D

0|0
    0|0
  • Yalnizlik..

0|0
    1|1
  • Nedense yalnızlık geldi aklıma:/

0|0
    0|0
  • Kız Kulesini çizmeyi beceremeyen ressamın dramı

0|0
    0|0
  • Cok basarili. Resimden anlamiyorum ama ilk baktigimda cok cok hosuma gitti..

0|0
    0|0
  • Soğuk. Birden üşüme geldi.

0|0
    0|0
  • İç karartıcı. Bunalıma girdim ama kim yaptıysa baya yetenekli

0|0
    0|0
  • yalnızlık uçsuz bucaksz bir denizde çaresiz kalmışlık

0|0
    0|0
  • yalnızlık...

0|0
    0|0
  • Korku, kasvet.

0|0
    0|0
  • Duygusuz biriyim galiba hiç birşey hissedemedim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...