V for vendatta filminin izleyenler var mi?

Bu filmi izleyenler düşüncelerini aktarabilirler mi. günümüzdeki kürt-türk olaylar ini anlatan benzeri bir yapit mi

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hükümetin;

-Halkı uyutuşu
    -Halkı uyuşturması
    -Halkı kandırması
    -Halkı kısıtlaması
    -Halkı kısıtlı bilgilerle bilinçlendirmiş gibi yapması
    -Halkın emeğini kendi çıkarlarına alet etmesi

V' nin ise bu duruma bir baş kaldırışı, ve ifade ettiği tarihe kadar da sesini duyurmaya çalışmasını anlatmakta film... Devrim yani kısacası...

Türk - Kürt olayı ile alakalı bir film değil bu film... Ona benzer bir film de değil... Sadece yönetim politikalarına, yönetenlere tokat niteliğinde bir film...

cut.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir ayrım ya da ayrıştırma değil. Aksine birleştiric ve bütünleyici bir filmdi. Düzenin getirdiği sıkıntılara karşı düzensizliği savunan. Aslında ayrışmaların bölünmelerin uçurumların birileri tarafından bilerek ve özenle toplumda yaratıldığınıa vurgu yapıyordu. Güzel filmdi gelmez benzeri.

0|0
    0|0
  • Tüm hükümetlerin korkulu rüyasını resimliyor resmen. Bazı kesimlere mentörlük yapıyor yani akıl veriyor, ve tabi bu gibi filmlerin bazı hükümetlerce yasaklanıp sansürlenmesi de çok garip değil.

0|0
    0|0
  • Var ordaki ile bizim durumun alakasi yok

0|0
    0|0
  • Adaletsiz olan herşeyi karşı işte..

0|0
    0|0
  • türk kürt değil günümüzdeki devletin durumunu anlatan bir film. izledinmi türkiyeyi izlemiş gibi olursun tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Nerden çıkarıyorsun bunu bilmiyorum ama alakası yok. Filmde herkes aynı ırktan bir kere :) Diktatör rejime karşı bireysel başkaldırmayı anlatıyor.

0|0
    0|0
  • güzel film tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • 5 kasımda doğdum o yüzden vendettaya bağlı hissediyorum. Benzetmenide saçma buluyorum :D

0|0
    0|0
  • adaletsiz olan her şeye karşı
    düzene devlete herkese
    yani çapulcuların filmi
    (çapulcuyum)

0|0
    0|0
  • Ben şu an bir benzerlik göremiyorum. :)

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • sen kürtmüsün

0|0
    0|0
  • bu maskenin altında et ve kemik ten fazlasi var cümle sini unutmam

0|0
    0|0
  • Varda sen izlemedin mi?

0|0
    0|0
  • İzledim değil ama intikam falan var mükemmel bir film kesinlikle izle pişman olmazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet izledim ve hayir kürt-türk benzetmesi yanlis olur. Zira devlet ve hüküm süren düzene okkali bir tokati yapistiran pek manidar bir film.

0|0
    0|0
  • İzledim güzel br filmdi

0|0
    0|0
  • izlemeden ölme derim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...