Kadınlara neden protokol uyguluyoruz?

kadınlara hürmetin sebebi ne?

yanlarında kibar konuşmak zorundayız

trafikte öncelik tanırız

hatalarını örtbas ederiz

kapılarını açarız

koltuklarını çeker oturmasını sağlarız

maddiyat konusunda ona söz bırakmayız

her türlü derdini dinleriz, ama tüm derdini.. 2 kelimeyle anlatılacak meseleyi sabırla 2 saat dinleriz, mesele dahi olmayacak aptalca şeyleri sırf onlar kırılmasın die yine dinleriz ve çözüm bulmaya çalışırız. vs liste uzar gider

bu kadar kasmamızın sebebi ne düşüncelerinizi alalım

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• sen ingilterede filan yaşıyosun galiba bizim ülkede karılara tekme tokat bodoslama dalan hayvanlar var

1|0
    1|0
    • biz genelden bahsediyoruz

• bu senin talihsizliğin bayan. hep erkekten şiddet görmedin heralde. kaldı ki ingiltere de de böylesi durumlar kimse olmuyo diyemez. biz burda genel derken senin yaşadığın yada birilerinin başına gelen kötü örneklerden bahsetmiyoruz.

• ingiliz erkekleri o kadar centilmen değil ayrıca ingiliz bayanlar centilmenliği hiç haketmiyorlar. türkiyeye laf söylemişsin ama rusya daha beter erkekle kadın sokak ortasında tekme tokat kavgaya tutuşuyorlar. İnlginç olanda insanlar bunu normal karşılıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 11

• kadın kadar taş düşşün kafana emiiiii insan rolu yapmak 2 dakkalığına zormu geliyor

1|0
    0|2
    • işte böyle tiplere protokol yapıyoruz ne zannediyosun evladım kendini

• centilmen olmazsanız size ancak öküz muamelesi yaparım ve yapıyorum da.

1|0
    0|1
    • niye senin ne özelliğin var ki

• haha olum site yıkılıyo dedikoduları kaçırıyom seni yuzunden,dur da 2 dk eğlenelim ya

• gebersinler ya banane

• Kadın zayıf ve naiftir çabuk incinir,kutsaldır,korunması gereken varlıklardır ,bunlara nasıl protokol gözüyle bakabildin şaştım doğrusu,olması gerekenler bunlar ki lütuf değil? Biz olmasak dünya çöplük olmuştu...

0|0
    0|0
    • insanlar hiç bir zaman tek değildir,neticede tek temsil edilmiyorsun,eşin her zaman yanındadır,nezaketen olması gereken odur,eşitlik varsa protokolda olur,

• demek gizli soran redkitmiş neyse...

• hadi güzelim

• sen bütün bunlardan bıkmış gibisin ama bunların çoğu centilmenlik göstergesidir yapmak zorunda değilsiniz ama yaparsanız artı puan demektir

0|0
    0|0
    • bıktım çünkü bu centimenliği haketmeyen dünya dolusu kendini hanfendi sanan kezban var ha bide butür taltif edilmeyle sınıfı geçme durumunda olmaya ayar oluyorum sen yani kadın kişiyle ilgilensene

• shera kopyaya ne gerek bilmeyen yoktur zannediyorum

• orliburcu <3

• kadınlar hassas ve karmasık yapılı varlıklardır. bu saydıkların kasıntı yapman gereken seyler değil . kabalık hanzoluk cok mu güzel davranıslar.. yanınızda geğiren küfür eden bi kadın mı istiyosunuz yoksa?

0|0
    0|0
  • yahu anlattığın masalların gerçeklik payı bizim ülkede sıfır yani

1|0
    0|0
  • Sosyal eşitsizlik var ve bu sosyal eşitsizliklerden en çok zararı da kadınlar görüyor. Erkeklerin gördüğü zarar kadınlarınkinin yanında devede kulak kalıyor maalesef

0|0
    1|0
    • mesela kendinden örnek verebilir misin, tek tük başına gelen olumsuzlukları anlatma periyodik olarak şunu yaşıyorum ve rahatsız oluyorum de

• ne demisler dunya kadar malin olacagina, findik kadar. ...

0|1
    0|0
  • yapma sen de.

0|0
    0|0
    • biz yapmayalım

• anladım teşekkürler yorumun için melek misin nesin anlamadım ki

• önemli degil.

• doğru ,çok kasıyorsun..rahat ol bence de..

0|0
    0|0
  • bunu yapan oyuncu ayıcık,kızınca ayı olup sövüyor dövüyor vs.rahat ilişkileri yeğlerim.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu saydıklarını yapmıyorum, listelediğin davranışların gösteriş meraklısı insanlar tarafından yapıldığını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kim demiş öyle yapıyorum diye ahah iki eli iki ayağı var baksın çaresine karım annem teyzem bu ikisinden başkası halt yemiş valla

0|0
    0|0
    • kadınlar bunu bekliyo ama yapmazsan odun oluyosun yaparsanda kutsal kaseye giden yolda bi level atlamış oluyosun onlara göre

• Gerek yok ya vallahi fasa fiso karım annem dururken niye gidipte başka bi dişiye yağ çekeyim ki acaba verir diye mi ? Gerek yok .

• çünkü kadınlar incedir narindir, en azından genelde öyleler :D

0|0
    0|0
    • :D yok kardeşim ya bu bakış açısıyla hep tepemizde oldular

Yükleniyor...