İncir reçeli 2'yi izlediniz mi?

İzlediniz mi izlediyseniz nasıl buldunuz? 1 mi daha iyi 2 mi?

0|0
38|48

En İyi Erkek Görüşü

• Birinci filmden sonra acaba hikaye nasıl devam edecek diye dusunmustum ama yeni bir aşk hikayesi yeniden hayata tutunuş öyküsü olarak karşımıza cıktı henüz izlemedim ama fragmanı izledigim kadariyla ve insanların coğunu beğenmiş olarak gordum kurgu, senaryo konu işleyisi oldukca iyi görünuyor birinci film gibi 2. side kadayda deger oldugunu düşünüyorum izleyebilirim ama hakikaten yalnızlık zor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Henüz izleyemedim.

0|0
    0|0
  • 1 İ İzlemedm 2 Yi İzledm Gerçekten Güzel Yapmışlar :) Halil Sezaiden Böyle Bir Film Beklemiyordum :) Hele O Şarkılar Galata Ve Müslüm Gürsesten Affet Hala Dinliyorum :)

1|0
    0|0
  • Heyyy gotum gibi sarki soyluyorsun!
    - Tas gibi gotun varmis ozaman:D

2|0
    0|0
  • Fragmanından fazlası yok devam filmleri cacıktır genelde. Ölüler aldatılmaz hoşuma gitti bitek o an yani :)

0|0
    0|0
  • İzleyeceğim

0|0
    0|0
  • 1 i bile izlemedim ki 2 yi izliyeyim :)

0|0
    0|0
  • 1i gibi olmaz herhalde

0|0
    0|0
  • :) İnternete henüz daha düşmedi sanırım düşsün izleriz

0|0
    0|0
  • evet b. k gibi sonunda kavuşuyorlar bizim isyanker izmire gidiyor kızı bir dövmecide bulur

kızı bulurkende bir iti takip ediyor :D

0|0
    1|1
  • 2 daha iyi 😊

0|0
    0|0
  • Izledim 1 daha iyi. Resmen birincinin reklamini kullanip ikinciyi de cekiverelim mantigiyla cekmisler.

0|0
    0|0
  • 1. i izlemedim kötü yorumlar aldım 2 güzeldi sıkıcıydı biraz aşk felan sarmıyo beni ama o kadar da vıcık vıcık değildi kız iyiydi baya aşık felan oluyodum bir ara

0|0
    0|0
  • hayır izlemedim bebiş çok tatlı bu arada

0|0
    0|0
  • Hayır İzlemicem

0|0
    0|0
  • bu filmide çok övdüler he çokmu güzel?

0|0
    0|0
  • biri bile izlemedim cok saçma salak bir dizi

0|0
    1|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • 1in devami olarak bakinca mukemmel bir film olmus. Agzima sicti.

1|0
    0|0
  • açıkcası g. tüm yemiyor pek. zaten 1. yi sinemada değil, evde konusunu bilmeden indirip izlemiştim. bir daha mı? uuuuvv. cık, olmaz!

0|0
    0|0
  • Evet. Halil sezainin oyunculuğunu vasat buldum. Ayrıca başrolü paylaştığı kadının ağlama biçimi hep aynı, iyi ki çene titretmeyi öğrenmiş.

Senaryo fena değildi.

0|0
    0|0
  • Vişne receli daha guzel

0|0
    0|0
  • Fragman.

0|0
    0|0
  • Ikiside cok iyi bence

0|0
    0|0
  • yeni kızın eboladan öleceğini tahmin ettiğim için gerek duymadım

0|0
    0|0
  • İzledin Güzeldi...

0|0
    0|0
  • izlemedim tadında bırakmak lazım :)

0|0
    0|0
  • Biri izlemedim ikiyi izledim sadece galiba biri izlemedim die pek bisey a nlayamadim :)

0|0
    0|0
  • İncir Reçeli ne ya çok saçma :( Aşk filminde Ghajini yi tek geçerim

0|0
    0|0
  • aşk filmleri izlemem

0|0
    0|0
  • evet 1 daha iyiydi gibi aynı tarz ama fena değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 38

• Vizyona girdiği gün izleme fırsatım oldu.
    Güzeldi 1 ve ya 2 yi kıyaslamak olmaz.
    2 side iyiydi bana göre.

1|0
    0|0
  • İncir reçeli izle diye haykıran eski erkek arkadaşım sayesinde izledim. Cidden beğenmedim. Herkes adından mıdır bilmiyorum bayılmış bu filme. İkincisi ne alaka diye düşündüm. Sadece nasıl yapmışlar filmi diye izleyeceğim. Hasta bir kadın ve yapmacık bir aşk hikayesi. Asıl film "acı aşk". Adı klişe gibi ama film çok acayp ilerliyor ve insanı merak içinde bırakıyor. Oha oha diye izliyorsun filmi. İncir reçelini beğenmiş olanlara yine de saygım var. Bye

0|0
    0|0
    • ilk filmi isyan şarkısını duyduktan sonra izlemiştim konusuyla ilgili hiç tahminim yoktu o yüzden baya sarsılmıştım. 2nci filmin fragmanını gördüğümde 17ekime gün saymaya başladım. bence mükemmel bir film. bir bayanın aşkı anlayamıyor olmasına üzülüyorum şu anda :) ya da tamamı aşk kokan bir filmde kendinden birşey bulamamasına :)

• *******spoiler içerir*******

Bu filmi beğenmedim diye aşkı anlamıyorum anlamına gelmez ki... Film çok yapmacık ve samimi değildi. Duygu karakteri çok yapmacıktı. Sanki erkek ona aşık olsun diye kasıyordu kendisini. Adamın evini temizleyerek, balık alarak falan, notlar yazarak. Samimi gelmedi o halleri. Bir de kadının parmağı kanadığı an anladım hastalığın ne olduğunu. Bir şeyi de öngörüyorsam ben o filmden soğurum. Üstelik sonunda da adamın her şeyi yanlış anlaması ve kızın da hemen gitmesi yine beni deli eden unsur oldu. Hah, prezervatif olayına değinmiyorum bile. Hastalık yüzünden sevişemiyoruz ühüü diye ağlayan bir çift gördüm. Prezervatifi deneseydiniz? Sen sadece aşklarını beğenmişsin galiba. Film teknik açıdan iyi değildi işte. Ne aşk filmleri var, bu film çok zayıf kaldı.. Kusura bakma.

• izlemedim

0|0
    0|0
  • Berbat berbat ve berbattı.

0|0
    0|0
  • Fena değildi beğendim.

0|0
    0|0
  • İzledim çok güzeldi ama tabiki 1in tadı yoktu. Ben 1de hungur hungur ağladıgımı bilirim bunda gozlerim doldu falan bikaç yaş aktı öyle

0|1
    0|0
  • Ben çok beğendim 2 yi 😁

1|1
    0|0
  • heyırr ::DDD

0|0
    0|0
  • biri bile izlemedim aşk filmleri ilgimi çekmiyor

0|1
    0|0
  • 2 yi daha çok beğendim nedense. Kadının tarzına coolluğuna bayıldım..

2|1
    0|0
  • ben ağlarım romantik hülyalar yaşarım diye gittim ama bir ara uyudum bile. ya beklentim çoktu ya da film iyi değildi.:)

0|0
    0|0
  • hayir daha izliyemedim :(

0|0
    0|0
  • daha izlemedim

0|0
    0|0
  • henuz izlemedim , guzel mi?

0|0
    0|0
  • Hemde iki kere mükemmel otesi..

1|1
    0|0
  • İzledim. İki filminde havası farklıydı ben beğendim güzel çalışma olmuş.

0|1
    0|0
  • 1 daha güzeldi bana göre. 2 de anlamlı tabi ama pek hoşuma gitmedi

0|0
    0|0
  • izlemedim nete düşsün izlerim ama izleyen arkadaşlarım beğenmedi kadın oyuncuyu da sevememişler öyle diyorlardı

0|0
    0|0
  • Sacmalamislar resmen. Hic beğenmedim cok sıkıldım izlerken. Herşeyin ilki iyidir ikincide cılkını çıkarıyorlar

0|0
    1|1
  • Kesinlikle 1 daha iyiydi duyguyu bukadar çabık unutması iyi olmamıs

0|0
    0|0
  • Normalde hiçbir filmin ikincisini beğenmem bozar kendini İncir Reçeli 2'i çok iyi olmuş beğendim :)

1|0
    0|0
  • Izledim.1 daha guzeldi

0|0
    0|0
  • izlemedim ne 1 i ne 2 yi o kadar romantik ve duygusal olamıyorum bildiğin içime öküz oturmuş akadaş...

0|0
    0|0
  • izledim ama 1 daha iyidi

0|0
    0|0
  • İzlemedim 1 de unuttum zaten

0|0
    0|0
  • 1 daha iyiydi bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle harikaaa