Piyanoya başlamak istiyorum. Bilgilendirir misiniz?

Piyano ya başlamak istiyorum. İlk başlangıçta eve hemen piyano almam gerekir mi? Ortalama piyanolar ne kadar? Kurs ne kadar sürer? Bilgilendirir misiniz?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İşimde iyi bir piyanist olarak yorumlayacağım. Özel ders alırsan en verimlisi olur ama çok pahalıdır bir gitar gibi uygunu yoktur. normal kursuda en az 150 liradır, uzun sürer. Piyano alma org al. Org olmalı öğrendiklerini pekiştirmen gerekli. Piyano alacaksan ve kursa gideceğin için çok masraflı olur.

@PianistKadın Odunum sen ne düşünüyorsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Piyano temel enstrumandir. Profesyonel biri tarafindan egitilmem senin yararina olur. Cok emek isteyen pek cok enstruman gibi nankordur. Cok ilgi alaka ister. Surekli calinsin ister. Calmaktan skilirsan hemen kuser ve teknigin zayiflar. Entruman alma konusuna gelince. Ekonomik durumunu bilemedigimden ilk etapta alisman icin org alabilirsin. Sevdigin tarz ne oldugunuda bilmedigimden gelismen acisindan klasik parcalari ögrenmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Benimde merakım vardı bir ara. Sadece bu şarkı için öğrenebilirim
    https://www.youtube.com/watch?v=Me6Wt77b7dU

0|1
    0|0
  • Once kurs a git bencepiyano ucuz birsey degil

0|0
    0|0
  • Müzik kulağın varsa kursa gitmenede gerek yok. Ben kursa gitmeden öğrendim az çok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• @Jongleur_IV Sayın Piyanistime katılıyorum bende.
    Henüz yeni baslayacaksın piyano alma belki yaparsın belki yapamazsın. Orglar daha uygun 200 tl civarı geneli piyano fiyatları çok pahalıdır akustik istersen 5 10 bin civarından baslar
    Ve klasik basla kesinlikle eğer ister devam edersen piyano al.
    Kurslar sana bağlıdır suresi ne kadar cok calısırsan o kadar iyi olursun ve kursa gerek kalmaz kendi kendine devam ettirirsin. Şimdiden kolay gelsin 😊

0|0
    0|0
  • her piyano gördüğünde "başlarım böyle piyanoya..." demek suretiyle gerçekleştirilen eylemdir. yapması kolay. ağır hakaret edeceksen sessiz ol insanlar tip tip bakmasın.

1|0
    1|0
  • Hemen almana gerek yok kaliteli ve sıfır alcaksan pahalı

0|0
    0|0
  • Ben piyanoyu 9 yasimda ogrenmeye başlamıştım son 3 sendir falan calmam kurslar pahalıdı ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...