Sürükleyici bir kitap önerir misiniz?

Arkadaslar bugun kitap almaya gidiyorum. bir kactane almam gerek yurt disi seyahatim var. Okurkan surukeyen hic canimin sikilmiyacagi kitap isimleri lazim.. Onerileriniz icin simdiden tesekkurler.

Güncellemeler:
Arkadaslar yazdiginiz kitaplar icin tesekkurler hepsini not aliyorum ve hosuma gidenler var cok mutlaka okuyacagim bunlari :)

3|1
99|71

En İyi Kız Görüşü

• Debby Macomber'ın bütün kitaplarını onerebilirim ama en çok; Sevginin Son Dileği, Küçük Mucizeler Dükkanı ve Bahçemde Yeseren Umutları öneririm. Ayrıca; Kim Gruenenfelder 'in Küçük Düşler Büyük Umutlar kitabı; Kimberly Fisk'in Son Adım Aşk kitabı ve Sarah Jio'nun Mart Menekseleri kitabı ayrıca Böğürtlen Kışı kitabını çok çok çok öneririm. Türk yazarları da okurum; Canan Tan, Ahmet Batman, Hakan Günda ve birçok Türk yazar. Fakat yinede bazı Türk eserler dışında Debby Macomber'ın kitaplarını hicbirine değişmem. İyi okumalar, umarım yardımcı olmusumdur :)

1|1
    0|0
    • Coook tesekkurler ilgin icin nekadar cok kitap okuyan kisi varmis cok sevindim cidden mutlaka butun yszilanlara bakicam dediklerinede ilgine tesekkurler oldun tabikide :)

• Rica ederim ne demek efendim, yardımcı olduysam ne mutlu bana, iyi okumalar bayım :)

Kızlar Ne Diyor 98

• göçebe (fantastik) ama beğenirmisin bilmem. boleyn kızları (tarihi) da vr.. yazarlarını genelde unuturum..

0|1
    0|0
    • Aynen malesef bende yazar unuturum pek aklimda tutmam :) gocebeye bakicam tesekkur ediyorum

• yabancı yazarları okuyorsan okumayabilirsin uymz zaten yasına falan boşver okumamalısın

• Ben anlamadim ki... Neyse eyvallah tamam.

• Alamut,( Vladimir Bartol), kürk mantolu madonna ( sabahattin ali ), empati (adam fawer) simyacı (paulo coelho), Veronika Ölmek İstiyor (paulo coelho), Nietzsche Ağladığında (ırvın d. yalom), divan (ırvın d. yalom) simdilik bu kadar aklıma gelenler... iyi okumalar..

0|1
    0|0
  • Canan Tan -Piraye -Eroinle Dans
    Özgür Bacaksız -Deli Çocuğun Güncesi
    Sherlock Holmes seriside harika
    Markus Zusak -Hiç Kimse Sıradan Değildir
    Hakan Günday -Piç

Hepsi çok güzel kitaplar şiddetle öneririm.

1|2
    0|0
    • Canan tan piraye :) superdiiiii..!

Digerlerine bakicam :) pici de okudum :) eroinle dansids okudum nerdeyse hepsini okumusum :))

• O zaman En Son Yürekler Ölür ve Yüreğim Seni Çok Sevdi de güzel onlarida seversin eminim Canan Tan ın her kitabı güzel gerçi :)) Senin bana onerdigin kitaplar var mi :) he bu arada özgür Bacaksız mutlaka oku derim herkesin kendinden bir seyler bulabilecegi bir deneme kitabi gercekten :)

• Ozgur bacaksiz ismi ilgimi cekti bakicam buna :)

• "Vedaya zaman yok - Linwood barclay"
    muthiisss bir kitap inan ki yolculukta elinden dusurmessin:)

2|1
    0|0
  • çok güzel bi. kitapp
    http://i.hizliresim.com/1nl6XY.jpg

0|1
    0|0
  • Bir psikiyatrinin günlüğü şu an okuduğum gayet güzel bir kitap
    24 saat, siyah kuğu filmide var kitabıda.. daha çoook kitap varda şimdilik aklımdakiler okumanızı tavsiye ederim :))

0|1
    0|0
  • the walking dead kitabı var filmden bağımsız mutlaka oku veya agatha serisi stephen veya tess gerritsen tüm serisi

0|1
    0|0
    • Tess gerritsen baya onere. Oldu okucam kesinlikle tun kitaplarina bakicam, tesekkur ediyorum cook

• Aşk Uykusu
    Mükemmeldir!!

0|1
    0|0
  • Ayni yildizin altindaa. kardesimin hikayesi. senden önce ben. sen benim diğer yarimsin. hic hakan gunday az. piruze. hic kimse siradan degildir.

0|2
    0|0
  • kayıp gül serdar özkan , bukre kahraman tazeoğlu , simyacı paultho coeltho. yüreğinin götürdüğü yere git susanna tamaro , dönüşüm franz kafka

0|1
    0|0
  • monte kristo kontu

0|2
    0|0
  • John Green_Aynı Yıldız'ın altında filmi de var ama kitap tercihim çok duygusal

3|1
    0|0
  • kerouac - yolda, albert camus - yabancı, varolmanın dayanılmaz hafifiliği - milan kundera

0|1
    0|0
  • Jean Christophe Grange Siyah Kan mutmutmutmutlaka oku :)

0|2
    0|0
  • Bilmiyorum aptalca bulur musun ask romani okurmusun ama eger okuyosan senden once ben der susarim sonunda aglayacagina garanti aglamazsan yazarsin :D

0|1
    0|0
    • Aglamam buyuk ihtimal ama konusuna bakicam begenirsem okucam :) tesekkur ediyorum

• Erkek adamlar aglamaz adli kitabi oneriyorum ozaman :))))) bakalim belki duser dussede soylemem :))

• Soylersin ya soylersin :D ikinci bir emre kadar butun erkekler o kitabi okuyup aglicak :D

• Elif Şafak - Baba ve Piç.
    Keyifle okumuştum.
    Orhan Pamuk - Masumiyet Müzesi de aynı şekilde.
    Buket Uzuner - Su

0|0
    0|0
  • Piruze-Şamda Bir Türk Gelini.
    Okumanı tavsiye ederim biraz uzun 453 sayfa.
    Yazarı; Sinan Akyüz.
    Fakat çok etkileyici bir kitap kesinlikle tavsiye ederim ben 3 günde bitirmiştim :)

1|1
    0|0
  • Kitap işi bnden sorulur ^_^. Kan gölü... İkiz Bedenler... Siliniş... Mefisto kulübü... Masumiyetin için savaş... Aşk ölümden Uyanıştır... son kitap bugun bitti :D şu an ki ise Bıçak Sırtı ...:):)

0|1
    0|0
  • ken grimwood sil baştan
    jo nesbo intikam arındırır
    adam fawer olasılıksız bunu büyük ihtimal okumuşsundur ama empatiyi de tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Sil bastani okudum :) tesekkurler bakicam digerlerine empatiyide okudum oda cok guzel

• Bir psikiyatristin gizli defteri bir solukta gidiyor. Ayrıca Elif şafakın aşk kitabına başlayacağım şimdi onun için de çok iyi diyorlardı

0|1
    0|0
  • Hush hush serisi !!! Filmi çıkacak o kadar sürükleyici.. 4 kitap ve ben 3 günde bitirdim. Artık gerisini sen düşün. O sende ben kaçtım :D

0|1
    0|0
  • Peyami safa yablızız emin ol pişman olmayacaksın

0|1
    0|0
  • Dan Brown-İhanet Noktası

0|1
    0|0
  • Bernard Miller Buz çok güzeldi çok zevk almıştım Olasılıksızı da muhakkak okumuşsunuzdur eğer okumadıysanız şiddetle tavsiye ederim

0|1
    0|1
  • Baba ve piç yanılmıyorsam elif şafaktı yazarı. Canan tan'ın yeni kitabı pembe ve yusuf oda güzel. Bir bayan icin DEBBIE MACOMBER'in kitaplrı vazgecilmezdir ama erkekler icin ne kadar geçerli bu bilemiyorum denemek lazım. Mehmed uzun'un aşk gibi aydınlık ölüm gibi karanlık , başta sıkıcı ama oldukca iyi ileliryor sonrası.

0|1
    0|0
    • Basta sikici olan kitaplari okuyasim gelmiyo hemen diger kitaba geciyorum.. :)) sanirsam bakicam dedigin kitaplarin konularina :)

• Bende seni etkileyen kitaba bir bakarm.. rica ederm bnde tşkkr ederm.

• Kesinlikle bir solukta okuyup bitirirsin eminim :)

• Kesinlikle "misirli sinuhe" veya "suc ve ceza" Ben gecen yaz misirli sinuhe kitabini almistim bir basladim hic birakasim gelmedi :))

0|1
    0|0
    • Suç ve ceza konusu ne

• Mutlaka okucam bunu cok tesekkur ediyorum :)))

• Rica ederim umarim begenirsin :)

• Tess gerritsen - siliniş ilk defa bir kitabi soluksuz okumusumdur. bide halit hüseyni den bin muhteşem güneş harikaaa.

0|1
    0|0
  • Adam fawer - Olasılıksız 😍

0|1
    0|0
  • Kuran-ı Kerim meali :)

0|1
    0|0
    • :)) umreye gidip gelmis birisne kuran i kerim mealimi oneriyosun? :) okudum bidaha okurum insallah

• Gabriel Garcia Marquez'in herhangi bir kitabı. Hepsi sahane. Bır tane onermem gerekırse kesınlıkle Kolera Gunlerinde Ask

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    68

Erkekler Ne Diyor 71

• 0|1
    0|0
  • Olasılıksız
    Empati
    Hayvan çiftligi
    1984
    cesur yeni dünya
    bin muhteşem güneş
    zar adam
    da vinci şifresi
    kitap hırsızı
    ihanet noktası
    dijtal kale
    game of thrones
    açlık oyunları
    masumiyet müzesi
    gözlerini sımsıkı kapat
    aklından bir sayı tut
    İstanbul hatırası
    patasana

Daha devam ederim ama bunların arasından mutlaka begenirsin hepsi güzel kitaplar.

0|2
    0|0
  • Erdal Demirkıran - Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç
    Erdal Demirkıran - Sadece Başbakan Okusun
    Erdal Demirkıran - Azrailin Secde Ettiği Adam
    Serdar Özkan - Kayıp Gül
    Bunlar var

0|1
    0|0
  • Vladamir Bartov- Alamut kalesi

0|1
    0|0
  • Puslu kıtalar atlası
    Sisle gelen yolcu
    Olasılıksız
    Simyacı
    Otostopçunun galaksi rehberi
    Çavdar tarlasında çocuklar
    Millennium serisi
    Dan Brown'ın bütün kitapları
    Semerkant
    Yüzüklerin Efendisi serisi

Yeter sanırım bu kadarı.

0|1
    0|0
    • Artar bile :))) not alicam bunlarida :) tesekkur ediyorum

• Ben teşekkür ederim. Hiç birisini okurken pişman olacağını sanmam. Yalnız Puslu kıtalar atlası ki en sevdiğim kitaptır, eski osmanlıca yazılmış. İlk başta biraz zorlar gibi olsa da büyüklere masallar tadında efsane bir kitaptır.

• albert camus yabancı

1|1
    0|0
  • Santranc cinayetleri olasiliksiz bunlar sürükleyici bırakmak istemzsin daha çok var da bunlar ilk sırada

0|1
    0|0
    • Digerlerinide yazarmisin

• Açlık oyunları uçurtma avcısı meleklelr ve şeytanlar bence yeter ancak olursun. Açlık oyunlarının 2 ateşi yaklamak onuda oku istersen :)

• Craig larsen-cinnet

0|1
    0|0
  • Kardeşim sana Sabahattin Ali - Kuyucaklı Yusuf'u öneriyorum bitirdiğinde gelip bana tekrar kitap ismi soracaksın :)

1|1
    0|0
  • Avcı, Cellat.

Bu iki romanı oku. Cihan Erdem'in romanları. Emin ol pişman olmazsın.

Bunlardan sonra okumak istersen Öfke diye bir romanı daha var. Oda çok güzel.

Kapak fotoğraflarına takılma. İçerikleri çok değişik romanların.

0|1
    0|0
  • One day..

0|1
    0|0
  • Eroinle dans / Canan Tan

0|1
    1|0
  • Dan Brown'un Kitapların al. Da vinci şifresi, melekler ve Şeytanlar, ihanet Noktası, kayıp sembol, cehennem. Hepsini okumanı tavsiye ederim. Hem sürükleyici hemde bilgi verici

0|1
    0|0
  • nietzche ağladığında... tavsıye ederım eger kısa ama klasık bır roman ıstıyosanız ise dostoyevskı beyaz geceler bu kıtapla sert bır kahve eşlıgınde sogukta okuyabılırsınız...

0|1
    0|0
  • Gece Yolu ( Kristin Hannah)

Kitap okumayı pek sevmezdim, özeti ilgimi çekti ve bir bakayım dedim. 6 günde bitirdim, sen düşün. Özetine bir bak ilgini çekerse al^^

0|1
    0|0
  • Aklından bir sayı tut "658" gibi birşeydı sanırım süper bir kitap al ve oku

1|1
    0|3
  • Kürk Mantolu Madonna- Böyle Buyurdu Zerdüşt- Vatan Yahut Silistre- Gelibolu

0|1
    0|0
  • beyaz diş veya martin eden ikisi de muhteşem

1|1
    0|0
  • İngiliz casusunun itirafları

0|1
    0|0
  • @Fight4Freedom Ben Çehov diyorum klasik ama muhteşem sen nediyosun? :D

0|1
    0|0
    • çehovmu? wallahi yabancisiyim cin ali serilerini okurum bn hep her bir serisinide 4-5 kez aşk ile okudum tavsiye ederim :D

• Kısaca dostoyevski kitapları güzel oluyor

0|1
    0|0
  • Robert Ludlum'un Yemin Kitabıyla Gizli Devlet Kitaplarını bulabilirsen almamı öneririm

0|1
    0|0
    • Gizli devlet kapilari guzel geldi arastiricam hemen tesekkur ediyorum :)

• Kitabın adı sadece Gizli Devlet yanlışlık olmasın :) yazar eski bir CIA ajanı

• kemik adam

0|1
    0|0
  • 25. saat

0|1
    0|0
  • Dan Brown serisi hepsi mukemmel dostum okurken ucacaksin

0|1
    0|0
  • yasmıne galenorn 4 serı cadı ejderha cadı-kedı kız dıgerını unuttum asırı surukleyıcı

0|1
    0|0
  • İlgimi çeken yazarlar var mi ona bakmaya geldim. kolay gelsin...

0|1
    0|0
  • sürüklenen kitap

0|1
    0|0
  • alaattin çakıcı son kabadayı kardeş

0|1
    0|0
  • kaşagı

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam