Sivil kültür sanat topluluklarına seminerlere etkinliklere katılmak istiyorum.. faaliyetli olanlarını nasıl bulabilirim?

sadece sanatla ilgilenen değil sanatı ruhunda barındıran, davranışlarıyla yansıtan bir topluluğa girmek istiyorum.. resim öğretmenliğini bitirdim, sadece resim de değil sanatın tüm alanlarında faaliyet göstermek istiyorum

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bende GSF mezunuyum. Tavsiyem sergileri yakından takip edin. Genelde üniversitelerin GSF fakülteleri arada sanatçılarla konferanslar düzenlemekte takip etmeye çalışın derim.
    Ayrıca ülkemizdeki en büyük iki sanat organizasyonu Contenpary ve Tüyap kitap ve sanat fuarına mutlaka gidin derim.
    Contenpary de ülkemizde ve dünyadaki büyük sanatçılar yer alacak.
    Tüyapta ise Türkiye'deki büyük sanat galerilerinin hemen hemen tamamının standı ve mini sergisi olacak. Bende içlerinde olacağım :)

1|0
    0|0
    • işte bunların hepsi çok güzelde üniden bunaldım tanıdıkları görmek istemiyorum sanatı göstermelik yapıyorlar gibi çünkü katı insanlar.. kitap okumayı çook severim ama o da çok durağan artık hareketli bişyler yapmak istiyorum gezip seyretmek yerine iş yapmak istiyorum.. öğretmenliğe hazırlanıyorum ama bir iki günde hem kafamı dağıtıcak hem ruhumu büyütücek sanatsal faaliyet istiyorum da çok şey istiyorum galiba :/

• selçuk yani necmettin oldu ben bitirmeden.. İstanbul'da değilim malesef

• O vakit çevrenizde olası aktiviteleri takip etmeniz gerekecek.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanatin tum dallariyla ilgilenen bir yer bulamazsin.
    edebiyat-dans-görsel-müzik diye ayırırsan daha rahat edersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...