Pokemon'un Yeni Bölümlerine Karşılık olarak Digimon Adventure 03?

Hayranı olduğumuz eski çizgi dizilerimiz günümüzde büyük bir çarpışma yaşamak istiyor.

Pokemon severlerin Ash'i yeni bölümlerle tekrar hayat bulmuştu. Senaryodaki birçok hataya rağmen dizinin bu kadar çok seviliyor olması yeni nesil çocuklara da Pokemon'u göstermeliyiz dedirten bir sözle yeniden önümüze gelmişti. Buna karşılık olarak Digimon'un yaratıcı olan GIGO Şirketi de Digimon'un 15. yıl kutlamasında Adventure serisinin devamı olarak Adventure 03'ün 2015'in yaz aylarında çıkacağını duyurmuş ve Digimon fanlarını çok sevindirmişti. Bunun için yayınlanan fragmanda ve açıklamada Adventure 03'ün geliştirileceğini de fark ediyorduk. Adventure 02'deki Taichi karakterinin lise öğrencisi olarak karşımıza çıkacağı planlanmış durumda.

Bana kalırsa bu iki dizide fena değil ama kalite olarak Digimon'u her aman tek geçerim. Pokemon'da Ash'in sürekli 10 yaşında kalması ve bölüm hikayelerinin sürekli Pokemon toplamak üzerine olması bana sıkıcı geliyor. Fakat Digimon daha yenilikçi bir yapım. İlk sezondan paralel evrenleri konu alması zaten benim ilgimi çeken bir faktör olmasını sağlamıştı.

Bunun sonucu olarak iki dizinin de tasolarının çıkmasını Bandai ve Cheetos'tan rica ediyoruz!

Bunları göz önünde bulundurarak sizce Digimon mu Pokemon mu?

• Digimon
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Pokemon
    0% (0)100% (3)100% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Pokemon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0