Erkeklere ve bayanlara yakışan esntrümanlar?

Merhaba arkadaşlar ben müzik ile iç içe olduğumdan dolayı size soru sormak istedim size göre bayan ve erkeklere en çok yakışan enstrüman nedir? Ben elektro, akustik,bass gitar çalabiliyorum azda olsa piano ve en çok elektro gitar yakışıyormuş konserlerde 1. enstrüman olarak elektro çalıyorum zaten size göre nelerdir ? :)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Müzik, kız erkek farketmez; becerebilene yakışır.

Her ana, her güzel ruha yakışır.

Müzik, yakışıklı bi şey zaten.

1|1
    0|0
  • Çello bayana çok hoş. Erkeğe bateri,piano hoş.

1|0
    0|0
  • Keman-Viyola-Çello-Kontrbas kadınlara yakışır

0|0
    0|0
  • Bayana-Piyano ve Keman

Erkeğe-Bağlama ve Klarnet çok beğeniyorum =))

0|0
    0|0
  • Kemençe çalıyorum yakışıp yakışmadığı kimin umrunda ki ;D

0|0
    0|0
  • Erkekte keman.

0|0
    0|0
    • Keman çalan arkadaşımın teki kemanı çalarken uyuyodu onu hatırladım şimdi eheh :)

• piyono ve saksafon her kim çalarsa öyle güzeldir ki yakışır

0|0
    0|0
  • ben yan flüt seviyorum. ister yakışsın ister yakışmasın.

0|0
    0|0
  • Bateriiiiiii çok seviyorum ya hep çalmak istemişimdir :D

0|0
    0|0
    • sakız çiğnerken çalma sakın itici gelirsin salonun boşaltılmasında büyük rol oynarsın demedi deme bak ://

Erkekler Ne Diyor 7

• 3 yada 4 ayaklı kuyruklu piyano derim en başında fiyatları 4.000 tl ile 287.000 tl arasında değişiklik gösteriyor. gerek yok derim ben al bir keman 150-200 tl birşey. çal gitsin :)))

link

0|0
    0|0
    • Sakızımın varlığı ile yokluğu bir zaten bir şey olmaz :)))

• tamam bak lütfen sus arkadaşın sayfasınıda kirletmeyelim :// içinde biriktirdiklerin varsa benim soru sayfalarına kus bari ://

• bateri çalan bayan gördüm mü hipnoz olurum

link

1|0
    0|0
  • Çello kadınlara çok yakışıyor. Erkeklere piyano. Elektro gitar çalanlar öne çıkıyorlar ama benim favorim her zaman için bassçılardır.

0|0
    0|0
  • erkeklere üflemeli çalgılar genel olarak, kadınlara da şu bacaklarının arasına koydukları kocaman yaylı çalgı var viyolonsel miydi neydi

0|0
    0|0
  • Anafikir ''Ben elektro, akustik,bass gitar çalabiliyorum azda olsa piano ve en çok elektro gitar yakışıyormuş konserlerde 1. enstrüman olarak elektro çalıyorum''

0|0
    0|0
  • Gitaristim ama erkeğe saz yakışır kadına keman

0|0
    0|0
  • Bayan keman, yan flüt erkek klarnet

0|0
    0|0
Yükleniyor...