Çocukken seyrettiğiniz ve şimdi de seyretmek Istediğiniz çizgi film hangisi?

Herkesin içinde bi çocuk vardır. O çocukda elbette çizgi film seyretmek ister.Çocukken beğenerek izlediğimiz çizgi filmlerin çoğu yayınlanmıyor.Şimdi yayınlanmasını istediğiniz çizgi film var mı? Benim var o da Şirinler :)

0|0
178

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• hala izliyorum.. şirinler - tom ve jerry- bugs bunny :)

0|0
    0|0
  • Tom ve Jerry . Aslında sevdiğimden izlemezdim neden öyle bir diyalog içinde olduklarını çok merak ederdim :D

0|0
    0|0
  • oz büyücüsü desem?

onun haricinde bir sürü çizgi film var. hepsini severdim. benim otomatiğe bağlayıp her zaman karşı çıktığım kardeşimin zorla açtığı futbol oynayan çocuğun olduğu çizgi filmini bile sevdiğimi belli etmeden izlerdim. isimlerini hatırlayamıyorum.

0|0
    0|0
    • Oz Büyücüsü'nü severim...Hatta çok sevdiğim yazar Hakan Günday'ın çok sevdiğim kitaplarından biri olan Zargana'da Zo isimli bir karakter vardır...Karakter Oz Büyücüsü çizgi filmine hayranlığından dolayı yazılış olarak Zo ismini almıştır...Zargana çok sevdiğim bir kitaptır...Nickime dikkat edersen Zarganadam ;)

• Taş devri tabi ki.. En çok onu özledim

0|0
    0|0
  • jetgiller taş devri tom ve jerry

0|0
    0|0
  • Fox Kids vardı ben o kanalı toptan geri istiyorum. :/

0|0
    0|0
  • şirinler...

0|0
    0|0
    • 1 itiraf : Gargamel şirinleri kaçırınca ben ağlardım :)

• annem bana ''oğlum o çizgi film,ağlama'' derdi...gel de o masum çocuğa anlat bunu :))

• bende böyle ağaçlıklı bir yere gittiğimizde etrafa bakardım şirinleri görebilir miyim diye :))

• şeker kız candy

0|0
    0|0
  • Teletubbies

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po (=.En çok Po yu severdim.

0|0
    0|0
  • Mavi evdeki ayı vardı çok güzeldi :D

0|0
    0|0
  • Tom ve Jerry'i tek geçerim.

0|0
    0|0
  • pokemon :(

0|0
    0|0
  • Casper, şirinler, heidi.

0|0
    0|0
  • Şirinler ve pokemon :D

0|0
    0|0
  • tom ve jery, bugsbunny:)

0|0
    0|0
  • değerli:D

0|0
    0|0
  • şirinler , tom&jerry, garfield

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• adını hatırlamıyorum ama... bir velet, kablumbağa kabuklu sapık bir yaşlı adamın olduğuu dur la hatırladım dragon ball mıydı neydi, ha o güzeldi bak...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Nills ve Uçan Kaz Morton'u çok sever ve izlerdim.

0|0
    0|0
  • She-ra vardı bir zamanlar. Şimdi olsa yine izlerim.

0|0
    0|0
  • ayı yogi temel reyiz pokimon digimon hitklif vs vs.

0|0
    0|0
  • Pepe king hacı

0|0
    0|0
  • The Mask internette bile bulamadım izliicem bulsamda bulamadım işte tvyede koymuolar özledm :((

0|0
    0|0
    • The Mask evet bende severdim :)) dergisi bile çıkmıştı,harçlıklarımdan biriktirip The Mask ve Şirinler'in dergilerini düzenli olarak alırdım :) Hugo'nun dergisi çıkmıştı bi de onu da alıyodum düzenli olarak :)

• çok özür dilerim kardeşim bi an sevindim buldum diye,benim bulduğum jeneriğimiş...ama; inan jenerik bile insanı o günlere götürmeye yetiyor :)) senin de söylediğin gibi hiçbir yerde yok,baktım yok :'(

• Dimi :((

Yükleniyor...