Boş Bir Defterim Var Nasıl Değerlendirilir?

Boş defterim var ama ne yazağımı bilmiyorum kendisi çok da tatlı öyle kalsın istemiyorum :D şiir ve günlük tutmak istemıyorum haricinde bir fikriniz var mı farklı bişey olsun istiyorum :)

Güncellemeler:
söz defteri yapabilirsin :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ihtiyacı olan birine ver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece çok hoşuna giden sözleri yaz ve yazdığın günün tarihini at he bide nerde karşına çıktığını yazabilirsin sözün.

0|0
    0|0
  • Makale yaz :D

0|0
    0|0
  • bu mu?

0|0
    0|0
  • Resim yapistir. sevdigin biseylerin resmini. illa bisi yazcak halin yok

0|0
    0|0
  • karala resim felan çiz plsun bitsin dert kalmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İçinden geçeni yaz :) istersen söv istersen yaşadığın bir olayı anlat nolur sevgili günlük diye başlama ama :D neyse takıl işte ya benim de öyle çok özel bir defterim var içine aklımdan geçen her türlü malca şeyi yazıyorum mesela :) çok duygusal ağır girip beklenmedik bir şekilde hıyarca bitiriyorum komik dip notlar düşüyorum :) zaten şans verilse kraliyet soytarısı olmak isterdim kimse görmeden ağlayan ama konumuz o değil boş bırakma neticede yaz çiz karala kız boz söv Allah ne verdiyse :)

0|0
    0|0
  • gunluk yapabilirsin mesela :D ya da ne bileyim begendigin sozleri yazabilirsin.. benim var oyle bir defterim :D ya ne bileyim ya icinden ne geliyorsa onu yaz Damlacigim ^^^

0|0
    0|0
  • Hayran oldgunu kişinin veya kişilerin önemli notlarını yaz. Mesela : film karakteri bgeniyorsan oynadıgı filmleri yaz şarkıcı bgeniyorsan müziklerini yaz. Ben koreleri begeniyorum bu yüzden oynadıgı dizileri yazdım ve korece bir kaç sözler hoş oluyor

0|0
    0|0
  • içinden geçen şeyleri falan yaz

0|0
    0|0
  • Yüz maskesi bilmem ne dergilerdsn kes tenli renkli yapıştır 😄😄

0|0
    0|1
Yükleniyor...