En çok beğendiğiniz kesinlikle okumalisin dediginiz bir kitap var mi?

Bana kitap önerirmisiniz. Psikoloji kişisel gelişim kitabi istiyorum en çok beğendiğiniz kesinlikle okumalisin diyebildiginiz bir kitap var mi acil Istiyorum sıkıldım

Güncellemeler:
Mumin Sekman nin kitaplarindan istiyorum

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle ve kesinlikle kahraman tazeoglu nun kitaplari eger bir tanesini okursan digerlerinide okuyacagindan suphem yok bana tesekkur bile ediceksin gercekten sevmeyi ve hayata dair bakis acini degistirecek siddetle tavsiye ediyorum :-)

0|0
    0|0
    • Var mı önerin peki

• Yaralı bunu oku dedigim gibi insani yirmas bu kitap cayini yanina al kitabini oku dunyayi unutursun :-)

• Icerik nedir

Erkekler Ne Diyor 6

• kişşisel gelişim kitapları genelde gaz vermeye yöneliktir sen busun yaparsın koçsun aslansın der gibi tam olarak nasıl bir beklentin var. tabi gaz vermek yerine insanı anlatan dogru bilgi verip bilgiyi kullanma işinin sana kaldıgı kitaplarda var. o da biraz g*t ister yapabilmek gerekir :):)

0|0
    0|0
  • Harlan coben asla vazgeçme

0|0
    0|0
  • psiko analist

0|0
    0|0
  • Osho Krisnamurti bu iki yazar da harikadir bir araştır çok begenceksin eserlerini

0|0
    0|0
  • alamut kalesi

0|1
    0|0
  • Cin ali tatilde oku.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Laurent Gounelle-Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer
    (Kitapda dini bir şey yok yani ismiyle alakalı bir şey değil önyargıyla yaklaşmana gerek yok yani ;) )

0|0
    0|0
  • Eğitim Hikayedir adında bir kitap var onu okuyabilirsin. Felsefe severim dersen Felsefe'ye giriş 1 oku. Çok güzeldir.

0|0
    0|0
  • ayşe kulin kitapları

0|0
    0|0
Yükleniyor...