Hobbit 3 ü heyecan ile bekleyen bir tek ben miyim?

Hadi be Peter Jackson amca :) yayınla şu 3. Filmi artık diyen bir tek ben miyim? :)

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bekliyoruz bakalım, Üçleme, Hobbit, Silmarillion, Tehlikeli diyardan öyküler, Hurin'in çocukları, Bitmemiş öyküler, Kayıp öyküler 1 ve 2 kitaplarını defalarca okumuş biri olarak ilk iki film gerçekten çok yavan kaldı benim hayal gücüme karşılık. Saçma ve gereksiz ya da değiştirilen sahneleri saymıyorum bile. Bütün bu olumsuzluklara rağmen, son filmde toplandı herşey, elde zaten müthiş bir materyal var, yönetmen aynı yönetmen, e haliyle baya bir beklenti oluştu bende sızan bilgilerle beraber. İkinci filmin sonunda hiç huyum değildir istemsiz küfür ettim, ama bir yandanda sevindim. Çok dolu bir film geleceği belliydi ama 1 sene bekleyecektik yine. Çok büyük süprizler olacak bakalım, Pj son filmle Oscarları toplamayı hedefliyor gibi. Hikayeyide yüzüklerin efendisine Minas Morgul'un alınışıyla bağlarlarsa tadından yenmez.

0|0
    0|0
    • Minas morgul demiyelimde, Minas İthil'in alınışı diyelim. Sauron'un 9'ların elindeki Minas Morgul'a kaçmasıyla bağlanabilir hikaye.

• Zaten Wich King Kara Efendisi nin çağrıları na yanıt verdi. Amacı Mina ithil. Filmde onu gosterecek başka yolu yok ;) Sonrada Silmerilion u çeker ve Orta dünyada Tüm çağlar kamera karşına geçer :) Keşke Hobbit yerine Silmerilion u çekseydi , cok daha iyi olurdu ama daha tuzlu olurdu :D o kadar yaratık efektleri Peter amcanın cebinden çıkacak sonuçta :D

• Çekmeyeceğini söyledi, zaten telif hakları elinde değil. Çeksede bu dönemde berbat eder o şaheseri. Bir 20 yıl sonra gerekli teknoloji elde edilirse dizi şeklinde düşünülebilir bana kalırsa.

Kızlar Ne Diyor 7

• bilmem tek sen degilsindir herhalde :D

0|1
    0|1
  • Ben de ben de :)

0|0
    0|0
  • Ilk iki film pek de kitapların kalitesinde olmadığı için heyecanla bekleyemesem de, çıkınca izlemeyi umuyorum. :D

0|0
    0|0
    • Olsun biz yine ekranda görelim :) Yüzüklerin Efendisi de aynı durumda idi. Kitap da farklı ekranda farklı izledik onuda ;) Yinede çok iyi oluyor Peter işi biliyor ;)

• merak etmiyor değilim ama asıl beklediğim, Warcraft <3

0|0
    0|0
  • Sinemaya ilk girdiği gün hemen gidip izlicem :)

0|0
    0|0
  • Bende bekliyoruuum..

0|0
    0|0
  • Hayırrrr. Bir de Benn :D

0|0
    0|1
    • Sen kesin Legolas için beklersin :) Ama ben Thorin Meşe kalkan için beklerim ;)

• sen okumuşsundur biliyorsundur ama diğer kullanıcılara olan saygımdan spoiler vermek istemiyorum malesef çoğu insan üşengeç bu konuda bir işi yapıcaksan tam yapıcaksın abi daha yüzüklerin efendisinin ilk filmi çıktığında kitapla alakası yok dediler başladım okumaya sonra bir sardı Silmarillion'dan Kralın Dönüşüne kadar hepsini okudum :)

• Film de çoğu sahne değişmiş ama güzelde olmuş :) (hepsi değil ama ) Film yani sonuçta Kos kaca Teoden gibi bir kral atı üzerine düşüp ölmesi filmde tuhaf olurdu :) Bunu Wich King in yapması daha iyi oldu :) (Yinede atı üzerine düşmüştü :D :D )

Erkekler Ne Diyor 7

• Tolkien'in bütün kitaplarını okumuş olsam da nasıl bir son ile bittiğini bilsemde inatla bekliyorum :) kafada canlandırması iyi hoşta seyretmesi ayrı bir güzel oluyor her nekadar kitapla hemen hemen aynı olmasada :) (isteyene spoiler verilir :D ya da eskiye dair bilgilerde mevcuttur :D)(17 Aralığa kadar bekliyeceğiz artık :) )
    Kısaca yanlız değilsin dostum :D

0|1
    0|0
    • Tolkien hayranıyım zaten Peter in değil ;) Peter sadece aracı esas fikir Tolkien'in :) Okumadigim kitabı kalmadı adamın ya :)

• Ben de bekliorum. Çıksa ve heyecana devam etsek. İlk 2 seri mükemmeldi.

0|0
    0|0
  • Dehşet bir film yapmışlar o kadar diyorum insanı sürüklüyor

0|0
    0|0
  • Ben call of Duty nin yeni oyununu bekliyorum yarin cikicak :)

0|0
    0|0
  • kitapları baştan okuyup gidecem simarilon la hobbiti =) bide yeni oyun varmış bide ona göz atacam

0|0
    0|0
  • Bende öyle dostum

0|0
    0|0
  • Ben daha heyecanlıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...