Oyunculuk ve reklam ajanslarına nasıl kaydolunur bilgisi olan paylaşsın lütfen?

Benim oyunculukta meragım var ajansa kaydolmayı düşünüyorum nasıl kaydolunur , seni denerlermi , nereye kadar ilerlersin , neler yaptırırlar vs. Bilgisi olan arkadaslar paylaşsın lütfen :)

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Tiyatro oyunculuk okuyorum ama sadece bir kere odiyşın çekimine gittim -Onda da o dönemki tiyatrom istemişti- birincisi kayıt yaptırması kolay ama ne derece iş çıkar bilinmez. Perde arkasında çok olaylı bir dünyası var çünkü :) Bir kere kesinlikle torpil var.. en azından ajanslarda buna kesin emin olabilirsin. Benim çekimimi bile hatrı sayılan bir isimin ricasıyla ilk sıraya almışlardı. Biraz tuhaf bakmıştım o zamanlar da bu duruma. Kameraya doğru adını yaşını, nerde eğitip aldığını boyunu kilonu söylüyorsun. Kaydın falan oluyor işte ama bir proje için seni aramalarını soruyorsan onun içinde baya olaylar var yani, öyle kolay değil. Ayrıca donanımlı, yetenekli olmalısın. Çünkü senin gibi çok insan var... Farkın olmalı. Tabii diziler filmler için bu geçerli oyunculuk olarak. Tiyatro dersen o bambaşka bir konu.

0|0
    0|0
    • Yetenek ve donanımı rica etsem açar mısın biraz

• Yetenek işte... oyunculuk kabiliyeti. Sorduğuna göre biliyosundur... Donanım derken mesela senin düşüncelerin, hal ve hareketlerin ekstra hobilerin falan. Her şey bir artı. Genel kültür soruları soruyorlar mesela...

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben Google amcaya sordum :D İstanbul Anadolu Yakası'ndaki uygun ajanların web sitelerinde form doldurdum. Dün Family Ajans'tan arandım. Yarın 14.00'te randevum var. İnternetten baktım biraz, sanırım ajansın menajeri Dilara Hanım'la görüşeceğim :)

0|0
    0|0
    • Ilk randevuda çekimler oluyormus sonradan tekrar haber vericez deyip gönderiyorlarmıs tekrar çagırırlarsa kabul ediliyosun galiba ben öyle biliyorum senin adına sevindim

• Aynen baya araştırdım. Yetenekli olan, eğitim almış olan öne çıkıyor. Yoksa figüran olarak kalırsın.. Bir de internet sitesinde çirkin insanların olduğu bir ajansa gitme. Çünkü belli parayı bastırmışlar, internete koydurmuşlar 1-2 fotoğraflarını. Ajansın profesyonellikten ne kadar uzak olduğunu gösteriyor..

• Aynn dogrudur ince bir detay sayılır buda 😉😉

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...