Sonunda bitti aşkımız.

Sonunda bitti. 2 yıldır sürüne sürüne giden ilişkim sonunda bitti yani bitirdi. Şimdi ben ne yapacağım?

0|0
1620

En İyi Erkek Görüşü

• gün gelir an gelir dert de bir zevk de bir

gün gelir sevene sevmek de zor gelir

aşkımız bitti desem yalan olur biliyorum

bir sen vardın ki mazide onu seviyorum

hatırla dertli yılları ne acılar paylaşmıştık

hani bir çift seven vardı ayrılınca ağlamıştık

ölümle ayrılık verme diye tanrıya yalvarmıştık

Ne oldu bize?

şiir sana gelsin...

arkadaşım herşey unutuluyor zamanla... alışılıyor... zaten sürünceme bi ilişki diyorsun... sendeki hormonal... seni anlayan ve senin anladığn birisi cıkar bu ilişkine güler geçersin hatta isyan edersin neden yaşadım diye sonra tebessümle tecrübemdi ya dersin;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Neden sürüne sürüne? gecelegi olmayan bir ilişkiyi nedens ectin? amac maceraysa devam et durma maceraya. önünde bir sürü kişi cıkacka. Hatta can atıyordur herkes. Sevgilisi olmayan ve sevgilisiyle yeni ayrılan kız . Yapacagın birşey yok. Bitirdiysen ne yapacaksın? yalnız olma yeter yanında sürekli birileri olsun.

0|0
    0|0
    • sevgili pesınde degılım ben hayatıma soktugum ınsanı kolay kolay cıkarmam son ana kadar sabrederım ve cok baglanırım eger gercekten dogru olduguna ınanıyorsam ve ınandım buyuzden 2 yıl surdu ama malesef sonu geldı ve bıttı

• bitmesine üzüldüm ama bitmemeliydi. 2 senelik bir ilişki o kadar zaman gecirdiginiz anlar paylaşımlar. Sürüne sürne gidecek bir ilişkinin geleceginin olmadıgını göre göre devam etme sebebini anlamıyorum sadece

• Siz kadınlarda ayrılık sonrası artık bunalımmı desem pişmanlıkmı desem bi hissiyat oluşuyor nedense:) Bittiyse bitti dünyanın sonu değil ya? Yoluna bakacaksın sevmiyormuş demekki sevseydi bırakırmıydı?

0|0
    0|0
  • Şimdi sakin ol ve bırak o silahı...

Bu ilişkiye üzülüp yenisine bir gün ansızın başlayacaksın.

Ama sana tavsiyem karşına cıkacak adama lütfen ''Ben çok şey yaşadım'' gibi laflar söyleme/söylemeyin kızlar.

Herkes cok sey yaşıyor. Eskisinden örnek al iyileri kötüleri herşeyi konuş konuşarak çözmeye çalış. Objektif ol iyimser ol düzelecektir.

0|0
    0|0
  • yeniden sevmeyi arama. 2 yıl beraberliğin ardından en az 1 yıl beklemelisin. adına üzüldüm,duygularını anlıyabılıyorum.

Ne yapacağım sorusunu sorman açıkcası yaraladı beni.

Bundan sonra ilişkilerinde hayatının merkezinde ol ki ne yapacağım sorusunu daha sorma.

Hayat sevgili,aşk,meşk ten ibaret değil..

0|0
    0|0
  • Oturup ömrünün sonuna kadar bekleyebilirsin,

Yaşadıgınız güzel günleri hatırlayabilirsin,

Tartışmalarınızdaki hataları düşünebilirsin,

Sürekli onu düşünerek hastalanabilirsin.

Bırak artık bu düşünceleri önüne bak. zaman geçiyor. Telafisi olmayan tek şey kaybettiğin zaman.

1|0
    0|0
  • hayata kaldığı yerden devam edeceksin

0|0
    0|0
  • arkadaşım ben de yeni bir ilişki bitirdim hem de severek bitirdim onun da beni sevdiğini bilerek bitirdim bırak unutulur herşey tamam boşluk olur bir süre ama yalnız kalmamaya çalış tüm sorun çözülür ben de 1,5 yıl birlikte oldum ve ilişkmizin 2. haftasından sonra hep sorun oldu 1,5 yıl gitti ayrıldık üzme tatlı canını kalbini çalan bir erkek çıkar ...

0|0
    0|0
  • kurtulmuşsun işte.

hayatını anlamlandırmak için kimseyle paylaşman gerekmez.

doğru düzgün yaşa. yeter.

0|0
    0|0
  • ilşknzin 2 yıldır zorla gitmesnn nedeni ne pekii sorun kimdeydi onda mı sende mi?

0|0
    0|0
    • sorun bende sürüklemesine izin vermemde o dogulu ben batılı kültür çatışması denilen şey oldu

• hımm anladım pekii sorun sendyse yanii ilşkiyi bukadr süreklemye izin vermense hala ne yapmm gerkyr diyrsn kii işte istedğn olmuş bitmiş ilşknz oda sende kendi kültrnzü anlıyblcek kişileri bulun hayatnzı öyle yaşyn...

• sürüne sürüne götürebileceğin başka bir ilişki arayacaksın ...

0|0
    0|0
  • her güzel şeyin bir sonu vardır hayat devam ediyor kısmetse gelir bulur seni..

0|0
    0|0
  • otur acını çek! yalnız değilsin ;) birsüre sonra birisi çıkacak karşına... hep öyle olmazmı zaten.

1|0
    0|0
  • sona erdilemeyecek kadar iyi sürdürelemiyecek kadar kötü bir ilişkiymiş sizin ki.nerde olduğu belli ol(a)mayan...hayat devam ediyor...hiç bişey bile yapma...

0|0
    0|0
  • img122.imageshack.us/img122/5017/montlasicwm0.jpg

0|1
    0|0
  • şimdi yeniden seveceksin ...

0|0
    0|0
  • Dönme şansın varsa ona koş derim

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok

yola devam..

0|0
    0|0
  • hic bir sey , gecmis olsun yoluna bak

0|0
    0|0
  • Yaşın genç daha, çıkar yine birisi. Salla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Emin ol geri dönecek...

Hep dönerler.

Senin yapacagın sey, o sana dönene kadar sakın ama sakın sen ona dönmeye kalkma. Onu kıskandırmak için saçma hareketlerde bulunma. Bir süre kendini tatilde gibi hisset. İlişkiyi bitiren sebepleri, onun ve senin hatalarını objektif bir gözle değerlendir. Onunla ilişkin var diye ihmal ettiğin özel zevklerine, kendine bakmaya falan önem ver.

''O nasılsa benim ne yapıp ettiğimi takip ediyordur, ona nispet yapayım'' türünden saçma düşüncelerle saçmasapan seyler yapma. Sessiz ve soğukkanlı ama başı dik dur.

Geri döneceğine herseyine bahse varım.

1|0
    0|0
    • ... dönmez, bahse varım !

• :))))) haha, acımasız birine acındırmam merak etme.

şepeşille tokat demekmiş...

• Bu yukten kurtulduguna sevın.. Surnen bır ılışkıyı göturuken sende surunuyordun degıl mı?

Şimdi ayaga kalkma zamanı? O erkek o ılıskı senın hayatın olamaz.. dön bır etrafında kı ınsanlara bak... gerçeklerı kabul et kurtulduguna sevın..

0|0
    0|0
  • Sürünmek yormuş olmalı bir süre dinlen sonra kalk ve dik dur bi daha da sürünme

0|0
    0|0
  • Hayatına devam edeceksin. Sen onla var olmadın ki

0|0
    0|0
  • Siz uzatmalara oynamışsınız ve olması gereken olmuş.

0|0
    0|0
  • şuan eminim olumsuz tek bi cumle ble duymak ıstemıorsn.. eğer basıt bır konudan dolayı ayrıldıysanız hala bı şansn olblr.. bence bi yuzyuze konuşmkta fayda var.. bnmde 3 senelık bı ılışkm bttı ama hç bseye değmıordu benm tkrrdan barışmamn bı anlamı yok ama madem doğru bı ınsandı yaşanan onca guzel şeyın hatrna tkrr bı şansını dene derm ben..

0|0
    0|0
  • 2 yıl uzun bir süre. elbet alışkanlığı kalır elbet çok üzülürsün ama zaman gerçekten herşeyin ilacı zamandan başka hiçbirşey iyi gelmiyor acılara

0|0
    0|0
  • göbek bagin ona bagli degil herhalde onunla dogmadigin gibi onunla ölmeyecektin zmanla geciyor acisi hobilerine yönel yalniz kalmamaya bak cik gez toz eglen hayat onsuzda guzel buna inan:)

0|0
    0|0
  • Sürüne sürüne diyorsun, belli ki yorulmuşsun. Peki o kişi için böyle yorulaman değer mi? bunu bi düşün.. Belkide siz birbiriniz için doğru insanlar değildiniz. Aşkın süresi 2 buçuk sene sizdede aşk bitmiş, aklını başka şeylere vermeye çalış bence.

0|0
    0|0
  • sürüne sürüne gidiyorumuşsun zaten. üzülme . hayatın o olmadan önce nasıl devam ediyorsa ondan sonrada edecektir. özel olarak bişey yapmana gerek yok .bu sıra pek yalnız kalma sadece kankalarınla takıl .zaten bi süre sonra yenisini bulursun.

0|0
    0|0
  • İşine vereceksin kendini. Gör bak içindeki öfke, nasıl işe yarıyor

0|0
    0|0
  • İnan ki geçicek. Üzülürsün ama geçer valla bak.

0|0
    0|0
  • 2 yildir sürünmek yormustur. ayaklarinin üzerine basma zamanin gelmis. kalk ve ilerle..

0|0
    0|0
  • kültür farkı varsa zor ileride evlenip sorun yaşamaktansa baştan kopmak en iyisi

0|0
    0|0
  • üzülüyormusun

0|0
    0|0
  • bacım doğuludan birşey olmuyo bak bnde urfalıyım tıssssss:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...