Şairin gayesi nedir? yardımcı olun acaba farklı mı düşünüyorum görüşlerinizi bekliyorum?

Kütlesel bir şey değil adımlarımı seyrekleştirdiğim. Hastalık arzusu değil yağmur da adımsızlıklarım. Cümlesizlikten değil susmalar. Herkesin çayı kendine demli. Nacizane , şahsi yaşadıklarımı abarttığımdan değil fikirlerim , dudaklarımdan ses niyetine çıkan duyulan sözcükler. Hisler ağır yükler , sözcükler ise cılız bedenler.

0|1
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Susmamın nedeni cevap verememek değil, herkesin bildiği kendine, ben çok şey bildiğimi düşündüğümden bunları söylemiyorum, ama söydeklerim bunu gösteriyor. Hisler sözcüklerden çok daha yoğundur. gibi gibi gibi. Muhtemelen hayattan zevk aldığı bir sıra eğlencesine yazmıştır :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence şair çok şey biliyo ve çok şey yaşamış o yüzden her şeye değer veriyor, gereksiz davranışlardan hoşlanmıyor. Ancak uğruna deyecek bir durum olduğunda faaliyete geçmk istiyor ve hiçbir şey göründüğü gibi değil ona göre...
    Benim çıkarabildiklerim bunlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Herşeyin bir sebebi vardır , herkes ne yaparsa kendine yapar , duygular , hisler fazla , ruhlar ise cılızdır gibi birşey olsa gerke

1|0
    0|0
Yükleniyor...