Korku filmi önerileri?

?
Cok yorucu detay. vs vs vs
Detay detay

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Alice Cooper'i rüyalarıma sokmuş "Prince of Darkness" (87).

Sene, 1989. Lise öğrencisiyim. Sadece meraklısı ve yaşı geçkinler hatırlar. Prince of Darkness'in yeşil ince bir şeytan yüzü barındıran afişi (filmdeki döner garip alet aslında), VHS dükkanları vitrininde şu sözlerle imar ediyordu: "O, İsa'dan önce de vardı. İsa'dan sonra da olmaya devam edecek." Tam böyle değilse de, ona yakın.

Bu filmi izlemediysen lütfen bir dene. Yönetmeni, John Carpenter. Ondaki Hıristiyanlık vurguları yine yoğun tabii. Ama film, korkuyu ve çaresizlik halini en saf haliyle kullanır, direkt psikolojini hedef alır.

Filmi izlerken Alice Cooper limdir necidir bilmiyordum tabii. Şeytanın müridi rolündeydi. Bir sahnede, kırık bisikletin gidonunu temiz yüzlü bir adamın karnına saplar. Hem o sahne hem de Cooper'in pejmürde sokak serserisi hali beni bir süre takip etmişti.

Yıllar sonra o sokak serserisi caninin, ünlü şarkıcı Alice Cooper olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım.

Frank Sinatra, bir müzik kitabında Alice Cooper için "Eğlenceli biri. Grubunun ismi de komik" gibi sözler sarf etmişti. Ama eklemeyi de unutmamıştı: Sahnede, giyotin kuruyor gibi...

Neyse. Kasten uzattım :)

Karanlıklar Prensi, 3 K'yı kurduğunda (gece, sessizlik, yalnızlık) seni etkileyecektir angelic.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Filmin Konusu: Sessiz Tanık - Mute Witness filminde, konuşamayan, bağıramayan ve kimseden aman dilemeyen biri. Billy Hughes sadece yaşam savaşı veren biridir. O bir Amerikalı olarak Rusyada çalışıyordur ve bir gün Rus film setinde korkunç bir cinayet görür. Artık bu tanıklık yüzünden katiller onun peşine düşer ve hedef olur. Ona bir adam yardım etmek istemiş ve kendiside bu adama yaklaşmak zorunda kalmıştır. Bu adamın ne olduğu bilinmiyordur belki bir kurtarıcı belkide onun eceli. Güzel bir yapım herşeyi ile klasik muhteşem bir film. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. iyi seyirler. Yapımı : 1994 - Almanya , ABD , İngiltere , Rusya Tür : Dram , Gerilim , Korku , Suç Süre: 95 Dak. Yönetmen : Anthony Waller Oyuncular : Alec Guinness , Fay Ripley , Oleg Yankovsky , Evan Richards , Marina Zudina Senaryo : Anthony Waller Yapımcı : Richard Claus , Aleksandr Atanesyan

vk.com/video218821838_166506970

0|0
    0|0
  • Korku Seansı. Eğer izlemediyseniz, korku filmi pek izlemiş sayılmazsınız.

0|1
    0|0
  • Korku Kapanı 6 Son Çare (+18 sahneler var sardırarak seyredebilirsin)
    Yüksek Tansiyon 2003
    Evil Dead (eskidir ama bir numaradır ) ilkini seyet
    Şeytan 1973 (en iyilerden)

0|0
    0|0
  • Chucky serisi :D

0|0
    0|0
  • Evil Dead, çocukluğumuzun kültüydü

0|0
    0|0
  • halkayı izle ben izlediğimde okulda izledik eve geldim kardeşm saçı önünde tarıyordu suruat görün müyor vetüm seriyi tam ekran akıllı tahtada izledik okul da =)

0|0
    0|0
  • Dabbe serisi :) 3d Marid..

0|0
    0|0
  • silent hill 1 ve 2

0|0
    0|0
  • Gece gece korku filmi mi izlenir? Korkunçlu rüya göreceksin sonra.

0|0
    0|0
  • Omen 1 omen 2 omen 3 seriye bagla

0|0
    0|0
  • Ruhlar bölgesi 1 ve 2 izlemeni tavsiye ederim veya siyahli kadin

0|0
    0|0
  • Ben korku filmi pek sevmem ama son durak serisi var tabi ona korku filmi dersen

0|0
    0|0
  • alien.

0|0
    0|0
  • banada önerin bir zahmet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Büyü
    küçükken izlemiştim hala etkisinden çıkamadım :(

0|0
    0|0
  • Ammar cin tarikatı kesılıkle ızlemelısın çok etkıleyıcı. şiiddetle önerıyorum :D

0|0
    0|0
  • ne çeşit istiyorsun? hayalet, katil, şeytani, vampir, fantastik, cinli ona göre arşivime bakcam

0|0
    0|0
  • Korku Seansı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...