Senaryosunu kendiniz yazdığınız bir filmde nasıl bir rol oynamak istersiniz?

X Filminde x rolünü oynamak isterim demeyin.Şu ana kadar çekilmemiş senaryosunu kendiniz yazdığınız bir film olarak soruyorum yani şöyle bir hikayesi olan bir filmde şöyle bir rolü oynamak isterdim gibi.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne olursa olsun filmin konusu oynamak istemezdim (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• acıların gadını olurdum ben :S

0|0
    0|0
  • Duygusal - Hüzünlü ve filmin adi 'Adi Intikamdi' olurdu. Sevgilisi tarafindan kazik yiyen (Bazi nedenlerden dolayi) ve sonradan intikam almak isteyen bir kizi canlandirmak isterdim dogrusu ama filmin sonunda intikam almaktan vazgeçsin (bazi nedenlerden dolayi).

0|0
    0|0
  • Dövüş filminde dayak yiyeni oynamak isterdim çizmeli kedi bakışlarıyla çok acıklı olacaktır :D

0|0
    0|0
  • Herhangi bir senaryoda kötü birilerini oynamak isterdim

0|0
    0|0
  • figüran

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eski cevabımdan copy paste;

Şöyle bir hikaye var kafamda. İlerde senaryoya dönüştürebilirim.

Günümüzde geçiyor olay.

Esas adam elini attığı her şeyi kötü etkiliyor. Mesela kardeşinin uçak yolculuğunu bir hafta erteletmesine sebep oluyor ve yakınının bindiği uçak düşüyor. Acaba ben ertelemesine sebep olmasaydım yine uçak düşecek miydi, kardeşim ölecek miydi tribine giriyor falan.

Buna benzer bir çok kötü duruma (kendisi müdahele ettiği için) sebep olduğunu düşünmeye başladığından, kendini bir odaya kapatıp hayatının sonuna kadar çıkmamaya karar veriyor..

Sonra gelişen olaylar falanlar filanlar..

Kader, zaman kavramı üzerine farklı bir inceleme olabilir.

İşte o esas adamı ben oynuyorum.

0|1
    0|0
    • cool hikaye.. Ben de karımın ölümünden seni sorumlu tutan drug dealer kayınpederi oynarım fimin finaline göre.. aslında onun ölümünü kendi elleriyle hazırlayan, kadının daha uçak düşmeden uyuşturucular sebebiyle kalp krizi geçirip ölmesine sebep olan bir koca.. ama günah çıkartmak için seni suçlayan falan

• dogma95e fiyasko dememelisin.anlamadım ya da tarzım değil diyebilirsin.

• @spacecake, dogma 95 i anladım ve bu yüzden (bana göre) fiyasko diyorum. Madem fiyasko değil neden Trier vazgeçti. Deneysel sinema severim ama radikal kısıtlamaların sinemaya bir şey katacağını düşünmüyorum.

not: Trier'in tüm filmlerini izledim..

• Senaryosunu kendi yazdığım bir filmde

Kendime rol yazmazdım

Filmin yönetmeni olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Eski cevabım:

"Birbirinin kanını emmekten başka bir şey yapmayan insanlar arasında hayata tutunmaya çalışan yalnız bir gencin hikayesi. Hayatın bir insanı ne kadar yalınlaştırabileceği, yalnızlığa sürükleyebileceği temalı bir film. Filmde diyalogları asgari düzeyde tutmayı planlıyorum. Sadece esas oğlanın gözünden dünyayı göreceğiz ve çevresinde gelişen olaylardan neler hissettiğini anlamaya çalışacağız."

Ben oynayayım madem.

0|0
    0|0
  • Kötü karakterler her zaman ilgimi çekmiştir. Rahmetli Erol Taş'ın canlandırdığı karakterler gibi veya azılı bir katili çok canlandırmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Bir kac senaryo var.

konular farkli

hangisi olcagi onemli:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...