Resim yapamama sorunsalı?

Resim yapmayı çok seviyorum ama hiç bir şeye benzemiyor çizdiğim şeyler yani bişeye benzese mutlu olcam ama saçma salak şeyler çıkıyor ortaya aslında yeteneğim var ama bilmiyorum resim kursuna falan gitsem ilerler mi acaba?
(Evet saçma soru biliyorum)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışmaya başlamadan önce el egzersizleri yapmayı deneyin. Büyük bir kağıda bileğinizi hiç bir yere dayamadan kalemi dik turarak hızlıca dairesel ve yatay çizgiler çizin en az 10 dakika boyunca. Biraz kolunuz yorulmaya başlayacaktır. Ardından yapacağınız çalışmaya geçebilirsiniz. Akademide bizde elimizi ısıtmadan asla model çizimlerine geçmezdik.
    Eğer bir çizime bakarak çalışmak istiyorsanız da kareleme tekniğini kullanın derim.
    Eğer çalışmalarınızı atarsanız soruya, bakıp gidip gitmeme konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Var mı karalamaların? Paylaşırsan daha net olur bir şeyler söylemek.

0|0
    0|0
  • içinden gelidiği gibi çiz boşver ben öyle yapıyorum. daha sonra zaten el yatkın oluyor ve tekniksel bilgileri daha çabuk kavrayabiliyorsun

0|0
    0|0
    • Devam edeceğim gerçekten çok seviyorum

• Ay allah korusun

• işte bırakma. ben bıraktım bayadır. şimdi eskisi kadar iyi çizemiyorum

• Tabii ki ilerler.

0|0
    0|0
    • Başarılı olamazsam çok üzülürüm ama

• Çalışman lazım ama. Çalışmadan kendini geliştiremezsin, hata yapmaktan korkarsan yeteneğini geliştiremezsin. Öğrendiklerini uygulamaya dökmeli ve denemekten yılmamalısın...

• bence herkesin resmi güzeldir baskasina göree neden aşcilar yaptığı yemeği kendileri cok yemezler
    ilginç işte boşver sen çiz

0|0
    0|0
    • Evet arkadaşım beğeniyor geliştirmem için ısrar ediyor ama başarılı olamazsam çok takarım ben

• Ay teşekkür ederim

• gerçek hesabından mesaj at bari taktik ver bende çizmek istiyorum. D

• Yeteneğin yok sanırım zorlama bende sadece küp çizmeyi biliyorum :D :D

0|0
    0|0
  • ne çizmek istiyosun mesela

0|0
    0|0
    • Yani bir şeyler karaladigimda mesela bir portre yaptığımda kik olduğunu sormadan anlasalar bile yeter

• biraz köy misali evler çiz karakalem ama taşlı yolları akarsuyu falan olsun

• Belkide resim seni sevmiyor?

0|0
    0|0
  • Nası gorundugunu bosver senin icin ne anlattigina bak

0|0
    0|0
    • O yüzden çiziyorum hala

• Herkes bir şeyde yeteneklidir önemli olan Keşfetmek

• Cok guzel sarilabiliom ama kimle =(

Kızlar Ne Diyor 1

• seviyosan git bence :)))

0|0