Ankara'da indirimli kitap alabileceğimiz bir kitabevi var mı?

Yurtdışında yaşayan, çok sevdiğim bir arkadaşım kendisine birkaç Türkçe kitap yollamamı istedi.

Kitap listesi uzunca, malum ay sonundayız... Arkadaşcığıma her şey feda olsun da ben meteliğe kurşun atmaktayım. Eh, söz de verdik şimdi sallamak olmaz...

Şimdi diyorum ki, belki şöyle indirimli satış yapan kitabevleri vardır, yüzde 20 falan gibi... İstanbul'da bunlardan bolca var da, Ankara'da da bulabilir miyim?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızılay Caddesinin arkasındaki sokaklar kitapçı kaynıyor pekkomik, ayrıca orada birçok sahaf var. oralara bakarsan illaki bulursun.

0|0
    0|0
  • zafer çarşısı yada olgunlara git sıkı bir pazarlıkla indirimi söke söke alırsın fiş almazsam nolur de

0|0
    0|0
    • oralarda sıfır kitap satışı var mı ki? hani niye sıfır dersen, bizimkinin takıntısı işte:)

• hımm, pazartesi bir gideyim madem, sağolasın...

• bişiy diğil

• her yer korsan kitapçı dolu

yok orjinal diyosan internetten alcaksın

idefix

1|0
    0|0
  • Olgunlara git.

1|0
    0|0
  • Olgunlar sokak veya Zafer

0|0
    0|0
  • Olgunlardan al tanesi 5 lira

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olgunlar'a baktın mı kuzu?

0|0
    0|0
  • İnternetten sipariş et indirimli istiyosan.

kitapzen.com iyi mesela bayağı indirimli.

okuoku.com var.

0|0
    0|0
    • aslında en güzeli o da, benim oğlan pazartesiye istiyor kitapları:) ama dur bakalım, yurt dışına hediye gönderirken sitelerin karfo ücretleri nasıl oluyor bir araştırayım...

• 75 liranın üstüne kargo ücretsiz, zaten çok kitap var diyosun geçer heralde 75'i.

Senin evine gelir ordan sen yollarsın. Yurtdışına yolluyolar mı bilmiyorum çünkü.

• olgunlardan alıyorum ya da karanfilden korsan ille orjinal mi olmak zorunda?

0|0
    0|0
  • Sen de bana istanbul'dakilerden söyler misin pekkomik? Bilmediklerim vardır belki

Ankara için Olgunlar'a bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • yavrus kadıköy, beşiktaş ve cağaloğlu'ndaki kabalcı kitabevleri kendi yayınlarını yüzde 50 indirimli satıyor. cağaloğlu'ndaki imge kitabevinde tüm kitaplar yüzde yirmi indirimli; kadıköy rıhtım oteli'nin yanına açılan 'her gün kitap fuarı'nda indirimle yüzde 20'den başlıyor, yüzde 50'ye kadar gidiyor. yky ve iş bankası yayınları kendi kitapçılarında tüm türkiye'de yüzde 20 indirimli zaten malum, oralıların da gediklisiyim. benim en çok uğradıklarım bunlar...

• rica ederim:)

• çok kibarsınız :(

• Karanfil ,zafer çarşısı kitapçı dolu bakabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...