İskenderun hakkında düşünceler

kaç kişi iskenderun lu veya bu şehirde yaşıyor öğrencide olabilir nelerini özlüyorsunuz uzak da iseniz

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Babam orda askerlik yapmış kardeşimde acemiliğini hatayda yaptı yemin töreni için giderken bi daha gelmem buraya sildim iskenderunu demiş ozamanlar ama mecburen geldi en azından bi ayak bastı o geldi aklıma

Başka bişe anımsatmıyo

0|1
    0|0
    • askerlik konusunda insanları çok ezen bir yerdir doğru söylüyor sen gelmedin mi hiç baban bahriyeli mi yapmış askerliği

• malesef sabah indik hataya öğleden sonra sadece adanada kebap yiyebilcek zamanımız vardı gezmek isterdim mesela adananın bukadar gelişmiş ve güzel olduğunu bilmiyodum açıkcası yurdumuzun her yanı ayrı güzel..

• evet adana çok büyük ve her saat hareketli bir yer bende kütahyadan nefret ederım mesela askerlık acemilik ora usta bırlıgı ankara ankara dan nefret etmıyorum ama kütahya benım için yunanistan gibi :D

• hatay iskenderunlu arkadaşlarım var

o nasıl sofra kurmaktır nasıl damak tadı nasıl bir lezzettir. hayran kaldım insanlarıda çok cana yakın.

daha dün akşam bir hatay sofrasında iftar yaptım ve tekrar hayran kaldım gidip görmek isterim.

0|1
    0|0
  • Arkadaşımın düğünü için bir defa gittim. İskenderunlular inanılmaz derecede sıcak kanlı misafirperver insanlar

0|1
    0|0
    • havası gibi :D

• Aslım Erzurum ama 16 senedir farklı farklı şehirlerde yaşadık gezdik

• bende bızım buranın tatlılarını severım cogu yerde boyle damak tadı yok degısık

• Hatayın hiç bi yerini sevmiyorum

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• iskenderun ne zaman şehir oldu da haberimiz yok?

0|0
    0|2
    • sana haber vermemişler demek ki kusura bakma

• sen sitede gezeceğine kitap oku hadi canım

• iskenderun 30 il den daha büyük bir yer sadece önceden antakya merkez oldugu için il olamamıstır bılmıyorssun sus bari

• hatayliyim zaten iskenderunda degilim ama severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...