Günde kaç saat kitap okuyorsunuz arkadaşlar?

Herkesin okuduğu bir kitap vardır. Peki siz günde kaç saat kitap okuyorsunuz? =))

• Bir kaç sayfa
    0% (0)7% (1)6% (1)Oy Ver
  • 15-30 dakika
    0% (0)21% (3)17% (3)Oy Ver
  • 1 saat
    25% (1)7% (1)11% (2)Oy Ver
  • 1:30 saat
    50% (2)7% (1)17% (3)Oy Ver
  • 2 saat +
    25% (1)43% (6)39% (7)Oy Ver
  • Kitap okumuyorum
    0% (0)15% (2)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen 9 saati bulabiliyor.
    Gün içerisinde mutalak bir şeyler okumaktayım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Laptopumu kardeşime verdiğimden beri günde 2-3 saat okumadan uyumuyorum yoksa vakit geçmiyo abiii... :)

0|0
    0|0
  • hergün okumam mümkün değil. çünkü okumaya başladığımda bir an önce o kitabı bitirmeliyim, yoksa içim rahat etmiyor. kitap yarım kaldığında içimde o yarım kalmışlığı hissediyorum

0|0
    0|0
  • Rüyamda okuduklarım sayılıyomu?

0|0
    0|0
  • Gündemi? Ben hayatimda daha bir kitap bitirmedim

0|0
    0|0
  • 2saat ingilizce okumaya calısıyom

0|0
    0|0
  • kitap okumam

0|0
    0|0
  • günde en az 15 dk okuyorum, yolculuk yaparken 1.5 saat kitap okuduğumda oluyor

0|0
    0|0
  • En az 30 dk.

0|0
    0|0
  • Min 1,5

0|0
    0|0
  • senin gibi bir kitapsa saatlerce okurdum , çünki kitap gibisin :) yaa çok kıro ca oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vize zamani hic obur gunlerde ayda 2 roman

0|0
    0|0
  • Çok severim. Ama malesef !!! okurken bir süre sonra uykum geliyor. Ve bundan nefret ediyorummm dayanılamayacak kadar oluncaya kadar okurum. Yüz yıkamak kahve içmek olsun gibi tedbirlerim var :D Bu arada tavsiyem ışık kapalı loş bir ışıkta oku :) Çok daha güzel :))

0|0
    0|0
    • Evett çok haklısın :))

• Sonuna doğru mesela çok güzel oluyor çevirdiğin her bir sayfanın değeri artıyor :)) kitaba başlamadan önce arka kapağını okuyosun kitabı inceliyosun falan :))

• Evett ama bende şöylede bir şey oluyor. Kitap bitip şifoniyere koyduktan sonra kitap ayracını kitabın arasına değilde üstüne koyduktan sonra böyle bir boşluğa düşmüş gibi oluyorum.. İşte o an böyle bir ağlama duygusu içimden yazarsa bir kızma duygusu of of :D

• Minimum 2

0|1
    0|0
  • her gün mutlaka okurum ama sıkılana kadar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...